RuyaTabirleri.com

Rüyada Yanık Görmek

Rüyada yanık görmek, güzeldir. İşlerin açılmasına, borçların bitmesine, kazancın her geçen gün daha fazla yükselmesine ve rüya sahibinin dünya nimetlerine bolca kavuşmasına işaret eder. Rüyada yanık görmek, pek çok hayırlı ve güzel olayın bir biri ardından yaşanacağı ve her defasında daha büyük mutluluk getireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatın güzelliklerinden daha fazla istifade edeceğine tabir edilir. Güzel sözler işitmeye, gururlanıp sevinmeye ve hediyeler almaya delalet eder.

Rüyada Bir Yerinin Yandığını Görmek

Rüyada bir yerinin yandığını gören kişi, yaptığı yanlış dolayısıyla bundan sonra tabir yerindeyse yoğurdunu üfleyerek yiyecek demektir. Kişi yaşayacağı bir musibetten öğrendiğini kulağına küpe yapacaktır.

Rüyada Yanık Elbise Görmek

Rüyada yanık elbise gören kişi maddi anlamda çok daha iyi bir konuma gelecek ve istediği her şeyi kolaylıkla alma gücüne ve rahatlığına kavuşacak demektir. Yanık elbise de daha pahalısına sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Yanık İzi Görmek

Rüyada yanık izi görmek, şans ve baht açıklığına, istikbalin de parlak olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin geleceğinin çok güzel olacağına yorulur. Yara izi gelecekte zengin olmanın habercisidir.

Rüyada Yanık Ev Görmek

Rüyada yanık ev görmek iki şekilde tabir edilir. Evden sadece alevlerin çıkması ya da kıvılcımların fırlaması mutluluk anlamına gelir. Sıkıntıların son bulmasına ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine işaret eder. Fakat evden sadece dumanlar yükseldiğini görmek de tam tersine zorluk ve meşakkat çekmeye tabir edilir.

Rüyada Yanık Kokusu Duymak

Rüyada yanık kokusu duymak haber almaya delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göreyse yanık kokusu temkinli olmaya ve emin adımlar atmaya işaret eder. Kişi beklediği bir haberi alabilir. Bu rüya bazen de vakitsiz alınacak bir haber anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yanık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ali kaya (14 Ekim 2014 saat: 10:10)

  Merhaba ben gördüğüm bi ruyanin anlamini öğrenmek istiyorum
  Bakkala girip dolaptan ekmek almak istiyorum ve 6 adet pide ekmek yani lavaş ekmek bunların 2 tanesinin kenarları yanik diğer lerinin kenarları çiğ ama ortalari yanik ve kuru olarak görüyorum ben iki tane yanik olani aliyorum Ekmeği yapan ustayi isten cikarmassinlar diye yani iyilik yapmis oluyorum bi nevi ruyamda bu gördüğüm
  Ruyanin tabirinin sizden öğrenmek istiyorum
  Bana cvp verirseniz memnun olurum iyi gunler

 2. fatoş eroğlu (23 Nisan 2014 saat: 19:02)

  bilmediğim biryerdeyım hastane gibi bebegimle aynı odadayım kapıçalıyor dayım gelmıs ve kapıyı acıp tekrar dondugumde odamı bulamıyorum. sonra dısarı cıkıyorum o odalardan bırkactane daha var onlara bakmaya gıdıyorum dıttıgım yollarda yol calısması var çamurlar göçükler var zor zoruna geçiyorum. benim odama benzer yer buluyorum ama benim deyil bebeğim orda yok ve o gece bebeğisiz geçiriyorum çok üzüntülüyüm. ertesi gün odamı buluyorum çok kalabalık annem ve kardeşimi taıyorum sadece birde bebeğimi diğerlerini tanımıyorum bebeğime kavuştuğum için sevinirken bebeğimin yüzünde küçük bir yanık görüyorum anneme soruyorum çay döküldüğünü söyledi küçük yanık neyse derken koluna birbakıyorum komple yanık çok kötü durumda… ve sürekli bebeğim için ağlıyorum bu arada kardeşim diyor abla ağlama geçer benimde safra kesem çalışmıyormuş diye(kardeşiminde yüzü solgun duruyor) sonrasında uyandım.

 3. dursun (04 Ocak 2014 saat: 00:57)

  selamün aleyküm ben yukadar yazdiğım gibi ismim dursun ben kalorifer dolgalgaz isleri ile ugrasiyorum ve haliyle kaynak islerimizde oluyor ama tüm kaynak islerini ben kendim yapıyorum
  ve benim birde ortağim var ve buna ogretmeye calisiyorum ve birgün dükkanda oluyoruz dukanı ikiye bolduk ön tarafı yazane olak kullaniyoruz bemn arka tarafta oturuyorum ve ortakda kaynak yapmįs bana cağırıyor usta bir bak diye ben tam ona doğru giderken bu kaynağın üzerine eğiliyor ve bir anda elini sallayarak bağımaya başlıyor ve sonra ben kįzyorum buna oglum ben sana demiyommu sıcak boruya elini vurma diye falan derken yani yaklasiyorum birde ne göreyim gözünü sıcak boruya carpmıs ve göz kapana elini değer değmez göz kagının derisini yere firlayip düśüyor gözünün üzerinde göz kapağı sadece zargibi kalmıs ve göz bebeği icine gitmis görünce bağırarak uyandim baktim ki rüya simdi bu rüyani tabiri neye delalet erder bana bir aciklarmisiniz lütfen

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,