RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmek, umutların ve hayallerin gerçekleşmesine, rüya sahibinin muradına ermesine, istediği şeye kavuşmasına ve tuttuğunu koparmasına işaret eder. Aynı zamanda şifa ve sağlık bulmaya tabir edilir. Rüyasında yaprak gören kişi, büyük kazanç elde eder, mutlu olur, üne ve şöhrete kavuşur. Hayatında ters giden şeyler bir bir hal olmaya, hayatı da yoluna girmeye başlar. Rüyada yaprak hem iş hayatı hem de aile hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin ticaret hayatında da özel ve sosyal hayatında da yüzü gülecek ve keyfi yerinde olacak demektir. Rüyada yaprak gören kişinin ticaret hayatında sürpriz gelişmeler de yaşanacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Yaprak Dökülmesi Görmek

Hem maddi hem de manevi anlamda çöküşe geçmek ve geriye doğru gitmek şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bir anda hızlı bir şekilde zarar etmeye başlayacak, gırtlağına kadar borca batacak bu da yetmezmiş gibi üzücü haberler alacak ve dertlenecek demektir.

Rüyada Yaprak Süpürmek

Rüya sahibinin bozulan düzeninin ve alt üst olan yaşantısının iyileşmesi için verdiği emeğe delalet eder. Rüyasında yaprak süpürdüğünü gören kişi yerinden kalkmaya yani toparlanmaya ve yeniden hayata tutunmaya çalışıyordur.

Rüyada Yaprak Yemek

Rüya sahibinin gönlünden geçenlerin gerçekleşmesine işaret eder. Mutluluk bulmak anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının mutluluğunu yaşama şansına nail olacak ve ölse de artık gam yemeyecektir.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Başarı, şans, uğur ve güzel yazgı anlamına gelir. Rüyasında yeşil yaprak gören kişi için Allah güzel yazılar yazmış denir. Bu kişinin kısmetleri de çok olur.

Rüyada Sararmış Yaprak Görmek

Rüyada sararmış, solmuş ve dalından kopmuş yaprak rüya sahibinin hayallerinin suya düşmesine bu nedenle derin bir üzüntüye boğulmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaprak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sacide (04 Ekim 2015 saat: 06:15)

  Ben iki gündür ayni ruyayi görüyorum rüyamda “çok iyi bir arkadaşımdan ayrilinca dama iki taş arasina taze bir üzüm yapragi koyduğumu hatırlıyorum ve oyaprağın üçe bölünüp birinci günkürüyamda birinci kısminin kuruyup sararıp bahçme düştüğünü ikinci ruyamdada ayni şekli ikinci kısımda görüyorum” lütfen bu tuhaf rüyanı n tabirini yapabilirmisiniz cevaplarınızı bekliyorum!

 2. zümrüt yeşilova (18 Eylül 2015 saat: 11:59)

  annem bi kaç ay önce vefat etti ve sık sık onu görüyorum ruyam şöyle…..evde sıvı sabun bitmiş anneme kızıyorum sonra ona buyuk boy sıvı sabun alıyorum sonrasında eve giriyorum ve içerisi yerde dkülmüs birsürü yelşil yapraklar var hafif topraklı şaşıyorum hatırladıklarım bu kadar..

 3. esra (19 Mart 2015 saat: 17:05)

  Güzel ağaçların bulunduğu bir yerdeyim.Benim yanımda ufak bir çocuk var 4 5 yaşlarında ama kim bilmiyorum gökyüzünden bir adam süzülerek geliyor ayda kısmına bakıyorum balık şeklinde yanındaki orada bulunan bir kişiden bir şey alıyor süzülerek yanıma geliyor başımın üzerine bir öbek yeşil yapraklar koyuyor yanımda bulunan tanımadığım kızın başında çiçek koyuyor

 4. Zeynep (09 Şubat 2015 saat: 23:40)

  Rüyamda artık dünya hayatım bitmiş ve bir sınırdan
  Geçip ( adeta bir tarladan diğer tarlaya geçiyorum)
  Sohbet arkadaşlarım var yanımda ama onlar kenarda
  Oturuyor sadece benim için artık dünya hayatı bitmiş
  Onlarda gelecek ama henüz değil. Elimde iki tane
  Kahverengi ince solmuş yaprak var onlarda elimden
  Düşüyor, ayaklarım çıplak toprağa basıyorum tıksınıyorum
  Ama farkındayım artık çok geç
  Diye düşünüyorum

 5. burcu (06 Kasım 2014 saat: 06:21)

  Okul gibi bir yerdeyim insanlar var yerde bir sürü sararmış yaprak var yapraklar büyük çınar ağacı yaprağına benziyor elime süpürge alıp süpürmeye başlıyorum sonra rüzgar esiyor bende rüzgarda nasılsa dağılacak diye vazgeçiyorum birde rüyamda bir kadın bi kadına yardım ediyor bebek doğurmasına bebek için ölmüş diyor ben alıyorum bebeği anca avcuma sığacak kadar küçük ne yapsam sesi çıkmıyor öldü diye düşünüyorum çok uğraştım ama poposuna vuruyorum sesi çıksın diye sonra bebek canlanıyor onu doktora getirmeye uğraşıyorum ama o yardım eden kadınla bir adam bana engel olmaya çalışıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,