RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaprak Sarma Görmek

Rüyada yaprak sarma görmek, çok bereketli bir yaşam sürüleceğini işaret eder ve kişinin elini attığı her şeyin değerleneceğini, çok zahmet çekmeden yaşayacağını, çoğu zaman kısmetlerin ayağına geleceğini ve şanslı biri olacağını vurgular. Yaprak sarması hastalıklardan uzak bir uzun ömre de işaret ettiği gibi, kişinin çok kalabalık bir aileye sahip olacağını, evinden misafirin eksik olmayacağını, her zaman neşe dolu sofralarda bulunacağını da ifade eder. Nimet sıkıntısı çekilmeyeceğini ve kişinin Allah yolundan sapmayarak, karşılaştığı güçlüklerde dahi şükretmesini bilerek hareket etmesi sonucu her isteğinin fazlasıyla yerine geleceğini de tabir eden rüya, hayırlı evlatlara sahip olmanın mutluluğunu da işaret eder.

Rüyada Yaprak Sarması Yapmak

Başkalarına ekmek verecek, onlara iş sağlayacak kadar iyi bir duruma gelmek, konum olarak yükselmek, kişinin hak ettiği mevkilere gelmesi sonucunda asla böbürlenmeden hareket etmesi anlamına gelir. Yaprak sarması yapmak haneye gelecek kalabalık misafire de yorumlanır ve aile, akraba ziyaretlerinin bu dönemde fazlalaşacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına yeni dostlukların hayatına zenginlik katacağına da yorulur. Rızık yönünden de hiçbir zaman dara düşmeyen rüya sahibinin evli ise eşinden de destek göreceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine alamettir.

Rüyada Yaprak Sarması Yemek

Yaşamın tüm nimetlerinden yararlanılacak bir döneme, huzurun eksik olmayacağı aile saadetine, hasta kimselerden gelecek şifa haberlerine ve her türlü mutluluk verici gelişmelere alamettir. Yaprak sarması yiyen kişinin borçları biter ve hastalığı var ise kısa süre sonra iyileşme sürecine girer.

Rüyada Yaprak Sarma Görmenin Psikolojik Yorumu

Aileye verilen önemin göstergesidir. Kişinin özellikle aile üyelerine karşı aşırı hassasiyet gösterdiğini ve onları düşünmekten dolayı kendisine yeterince ilgi gösteremediğini, isteklerini ve hayallerini daima geri plana atmak zorunda kaldığını işaret eder ve bastırılan duyguları haber verir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaprak Sarma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yg (06 Mart 2016 saat: 11:47)

    Merhaba 18 yaşında bir genç kızım. Rüyamda kadın bir hocanın öncülüğünde, eskiden kavgalı olduğum şimdiyse hiç ilişkimin kalmadığı bir adamla birlikte etli yaprak sarması yapıyorduk. Benim ellerimde eldiven vardı, onun yoktu. Sarmaları sarıp bitirdikten sonra kadın hoca bıkmış şekilde kirlenmiş kap kacağı kaldırıyordu. Rüya bu kadar. Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,