RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaprak Sarması Yemek

Rüyada yaprak sarması yemek, eğer taze ve güzelse güzel bir geçime ve bereketli bir rızka yorulur. Yaprak sarması genellikle âlimler tarafından olumlu bir şekilde yorumlanır. Kişinin meşakkat çekmeden ve sıkıntıya girmeden para kazanacağının ve güzel yollardan geçimini sağlayacağının bir göstergesidir. Eğer bayat ve kötü tada sahip bir yaprak sarması yerseniz haram mala ve paraya veya kişiye faydası olmayan ve boş işlerde sarf edilecek mülke işarettir.

Rüyada Yaprak Sarması Pişirmek

Bu yemeği pişiren kişi, insanlara faydası olan ve sürekli çevresindeki kişilere ihsanda bulunan iyi huylu ve ahlaklı bir kimsedir. Bazen de bu rüya bereketli bir döneme girdiğinizin, önünüze yeni fırsatlar çıkacağının ve eğer bu fırsatları kullanırsanız parlak bir ömür yaşayacağınızın göstergesidir.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyada görülen asma yaprağı eğer yeşil ve taze ise oldukça büyük ve hayırlı bir mala, dini anlamda kendini geliştirmeye, insani derecenin artmasına, insanlar arasında güzel bir isimle anılmaya işarettir. Eğer asma yaprakları sararmış ve kurumuşsa bu rüya, elden çıkacak paranın işaretidir. Bazı âlimlere göre ise asma yaprağı arzu ve isteklerin gerçekleşmesine yorulur. Bu rüyayı gören kişinin eğer çok istediği bir şey varsa bu dileğine hayırlı yollardan kavuşur.

Rüyada Yaprak Sarmasını Yakmak

Rüyada yaprak sarması pişirirken yemeği yaktığını gören kişi, eline geçen bazı fırsatları değerlendiremez veya iş yaşamında yatırımlarından umduğu kazancı sağlayamaz. Bazen de bu rüya kendi elinizle huzurunuzu kaybedeceğinize, yapacağınız bazı eylemler sonucunda arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına, küsmelere ve kavgalara işarettir. Bazı tabirciler bu rüyayı, bozuk kalpli bir adamdan kurtulma olarak yormuşlardır.

Rüyada Asma Yaprağı Sarmak

Böyle bir rüya sıkıntı ve meşakkatle elde edilecek büyük, parlak ve oldukça büyük başarılar, kazançlar ve helal paradır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaprak Sarması Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aynur (18 Şubat 2016 saat: 06:14)

    Rüyamda kızımın altına kaka yaptığını gördüm ve ölüm haberini aldım çok agliyordum ve yaprak sarma ile sulu bir yemek yedigimi gördüm kalabalıktı ben ağlayıp kızımın gezdiği yerlere elimi suruyordum büyük kizimda yanımdaydı herkes teselli ediyordu eşim bana yolda arabada öldü diyordu ben kızım hastaydı kacgundur CAN cekisiyodu diyordum benden başka ağlayan yoktu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,