RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyada yaralı kedi görmek, rüya sahibinin birini çok fena kızdıracağı veya kendisiyle arasının açık olduğunu bildiği birinin üstüne giderek daha da sorunlu bir ilişki yaşayacağı anlamına gelir. Özellikle ikili ilişkilerde ciddi ağız dalaşlarına alamet eden rüya, aynı zamanda eşler arasında çıkacak kavgalarda geçmiş hesapların ortaya dökülmesi sonucu yaşanacak kızgınlık ve kırgınlığa, kişinin kendisine hakim olamayarak söylediği sözler yüzünden düşman sahibi olacağına işarettir. Özellikle husumet içinde olan kimselerin bu dönemde daha da şiddetli bir öfkeye kapılmalarına neden olacak bazı durumlara da tabir edilir. Kişinin kendisine zarar vermek veya hamle yapmak için fırsat kollayan bazı düşmanları olduğunu da bildiren rüya dikkatli olunması konusunda da uyarıcı mahiyete sahiptir.

Rüyada Yaralı Kedi Görüp Tedavi Etmek

Düşmanlarına dahi iyilik yapmaya çalışan rüya sahibinin iyi niyetini suistimal eden kimselerin olacağına, haksızlığa uğramaya ve üzülmeye alamettir. İslami olarak da yapılan iyilikler karşısında kişinin çok zor bir durumunda yardım göreceğini bildirir. Yaralı kedi görüp veterinere götürdüğünü ya da kendisinin kedinin yarasına merhem sürdüğünü görenler büyük bir sevap işler, hayırlarla dolu bir geleceğe sahip olurlar.

Rüyada Yaralı Kedi Öldürmek

Büyük bir günaha düşmek, belalara bulaşmak ve onulmaz hastalıklara kapılmak anlamına gelir. Yaralı kedi öldürdüğünü gören kimseler başlarına gelenleri bir ikaz olarak algılamalı ve kendilerindeki kötü duygu ve düşünceleri yok etmek için uğraşıp Allah’a sığınmalıdırlar. İslami olarak da tövbe edilmesi gereken bir günah işlenmesi olarak yorumlanabilir.

Rüyada Yaralı Kedi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini sürekli olarak aciz gören ya da çaresiz olduğunu düşünen, karşısına çıkan fırsatları içinde bulunduğu olumsuz psikoloji nedeniyle göremeyen kişilerin eksiklik ve yoksunluk duygularını da sembolize eder. Genellikle kişinin her zaman kendisine ağır eleştirilerde bulunması ve bir işe yaramadığını düşünerek aşağılık kompleksine kapılması şeklinde de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yaralı Kedi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Meltem (13 Temmuz 2016 saat: 12:24)

    Bi arkadaşım kedinin sırtından ve çeşitli yerlerinden etlerini kesip göya köfte yapmış ve bizde yemişiz.ama sonra kediyi görüyorum ve çok üzülüyorum ama kedi iyileşmeye başlamış seviyorum kediyi iyileşmeye başladığı içinde çok seviniyorum öyle uyzndım

  2. ayten caglar (05 Ocak 2016 saat: 12:02)

    babam sokak kedisini elındekı baltaya benzer bir aletle uzerıne atarak yaralıyor kedinin sırt derisi boydan kuyruga kadar kesiliyor ben kardeşimle sen ne yapıyorsun diye kediyı kucagımıza alıyoruz.kan yok kedi acı cekmiyor.biz kedinin sırtına kantoron yagı suruyoruz tedavi etmeye calışıyoruz.teşekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,