RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaralı Köpek Görmek

Rüyada yaralı köpek görmek, yakın dostlarla aranın açılmasına yorulur. Rüya sahibi ile yediği içtiği ayrı gitmeyen birinin, duyduğu sözlere itibar etmesiyle gönül koyacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine ve görüşmeye ara verileceğine tabir edilir. Yaralı köpeğe yardım ettiğini veya tedavi ettiğini gören kişiler kendilerine bir sırrını, derdini açan arkadaşlarına yardım ederler. Yakın çevre içinde acı çeken, dertleriyle, sorunlarıyla baş etmekte zorlanan ve giderek içine kapanan kişilerin olduğunu, bu kimselere el uzatmak gerektiğini de delalet eder. Kişinin nesnelliğini yitireceği manasına da gelen rüya, dostlarla aradaki muhabbetin bir süre azalacağına, herkesin kendi hayat telaşına kapılıp gitmesinden ötürü bir müddet görüşmelerin aksayacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin desteğine ihtiyacı olan, maddi ve manevi açıdan yardıma muhtaç durumda olan kişileri, herkesten gizlenen sırları da ifade eder.

Rüyada Ölmüş Köpek Görmek

Rüya sahibini çok üzecek bir ayrılık veya uzaklık yaşanacağını, özellikle sevilen, yıllardır görüşülen ve iyi anlaşılan bir arkadaşla yolların ayrılma noktasına geleceğini ifade eder. Ölmüş köpek biten dostlukların, samimiyetin azalmasının ve hatta bir zamanlar kişinin en can dostu iken şimdilerde düşmanı olan kişileri de simgeler. Yapılan bir yanlışı affetmemek, kendisine söylenen kırıcı sözler yüzünden kinlenmek demek olduğu gibi, rüya sahibinin gerçekten kendisini seven insanların farkına varacağını, yaşadığı bir sorun sayesinde gerçekleri daha net göreceğini işaret eder. İç görünün artacağı, düşünülenlerin gerçekleştiği bir dönemi de bildirir.

Rüyada Yaralı Köpeğe Yardım Etmek

Yaralı köpeği yardım ederek kurtaran, ona şefkat ve sevgi gösteren kişiler kendi hayatlarında da yardıma ihtiyaç duydukları anda karşılarında en sevdikleri arkadaşlarını bulurlar. Dostlarla yakınlığın artmasına, sevilen kimselerle planlar yapmaya ve merhametli, iyi kalpli insanlarla arkadaşlık kurmaya alamet eder.

Rüyada Yaralı Köpek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini yalnız, kimsesiz biri olarak gören, sevilmediğini ve yeteri kadar ilgi görmediğini düşünen kişilerin ruh hallerini yansıtır. Aynı zamanda içini kemiren bir derdi olup, bunu kimseyle paylaşamayan ve sıkıntı çeken kişileri de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!