RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaralı Kuş Görmek

Rüyada yaralı kuş görmek, beklenen haberin ne yazık ki çok geç geleceğini ve kişinin hayal kırıklığı nedeniyle bir müddet keyfinin yerinde olmayacağını ifade eder. Resmi makamlarla işi olan veya devletle var olan işlerde sonuç bekleyenlerin, alacakları neticede bazı prosedürler nedeniyle gecikmeler yaşayacaklarını, işlerin halledilmesinin planlanan ya da düşünülen zamandan çok daha fazla süreceğine tabir edilir. Kişinin özel hayatıyla ilgili koşulsuz şekilde gerçekleşmesini istediği bir dileği olduğunu ancak bu dilek konusunda etraflıca düşünmediğini ve sonuçlarının kendisi için hayırlı olup olmadığını fark etmediğini ifade eder. Bu rüyayı bir uyarıcı olarak görmek ve isteklerin gerçekleşmesi hallinde meydana gelecek sonuçların olumsuz olma ihtimalini de göz önünde tutmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada Yaralı Kuş Beslemek

Rüya sahibinin yaşadığı sorunlar ve aile içi problemler hakkında daima ketum bir tavır sergileyeceğini, özellikle içinde bulunduğu olumsuz durumdan kimseye bahsetmediği için her şeyi içine atacağına yorumlanır. Psikolojik olarak zayıflamış, kendini mutsuz hisseden kişilerin tek başlarına sorunlarla baş etmek için çaba gösterdiklerini ancak bu konuda yetersiz kalabileceklerini, sevdikleri kişilerden yardım almalarının yaşayacakları problemleri azaltacağını anlatır. Maddi konuda yapılan yatırımların beklenenden çok daha geç netice vermesi yüzünden mali dengelerin bozulacağını, bu süreçte zorluk çekecek olan kişilerin sabır göstererek hareket etmeleri halinde geç de olsa sonucun mutluluk verici olacağını tabir eder.

Rüyada Yaralı Kuş Kurtarmak

Son anda hata yapmaktan dönülen hayati bir meseleye işaret eden rüya, yanlış kimselerle yapılan ortaklıkların bozulmasının kişiye sonrasında daha hayırlı sonuçlar yaşatacağını, şu an sıkıntılı görünse de verilen tüm kararlarda geleceğe yönelik hayırlı neticelerin var olacağını bildirir. Başkalarını düşünerek yaşayan rüya sahibinin sorumluluk duygusunun gelişmiş olması nedeniyle yakın çevresindeki kimselerin dertlerine de derman olacağına işarettir.

Rüyada Yaralı Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sürekli kendisine acıdığını ve yaşadığı tüm olumsuzluklar için kendisini suçladığını, bu durumdan kurtulamadığı için de psikolojik olarak karamsar bir kişilik sergilediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!