RuyaTabirleri.com

Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada yarasa görmek hayırlı olan şeylere delalet etmez. Yolunda giden her ne varsa bir anda alt üst olacaktır diye tabir edilir. Kişinin ailesindeki ve işindeki düzenin bozulmasına, sıkıntıya ve darlığa düşmesine, üzücü haberler almasına, maddi ve manevi yıkımlar yaşamasına yorulur. Rüyasında yarasa gören kişinin başarmak ve gerçekleştirmek istediği şeylerin önüne büyük engeller çıkacak bu nedenle de meşakkatli günler geçirecek demektir.

Fakat rüya sahibi sebat ettiği ve vazgeçmediği takdirde bu engeller ne kadar büyük olursa olsun, yine de amacına ulaşarak istediği başarıyı ve zaferi elde edecektir. Bazı rüya tabirleri rüyada yarasa görmenin kişinin ömür boyu ayıplanmasına neden olacağı ve her daim göz önünde duracağı bir hata yapması olarak yorum yapar. Rüyada açık renkli yarasa görmek kişinin ailesinde yaşanacak olan kayıplara delalet eder. Bazen de kişinin hak yolundan ayrılarak yanlış ve kötü yollara sapması ya da son anda bundan vazgeçmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Kişinin uzun zamandır yaşadığı uğursuzluğu ve kısmetsizliği üzerinden atarak, rahata ermesine ve hayatının yoluna girmesine delalet eder.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Rüya sahibinin sorunlarının kaynağını bularak, onları çözüme kavuşturmaya başlamasına ve bu sayede de sorunlardan ve sıkıntılardan da kurtulmasına ve kafasını boşaltmasına yorulur.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Üst üste yaşanacak olan aksiliklere, kötü olaylara, şansızlıklara işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin ve sağlığının bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek

Terslik olarak değerlendirilir. Sürü halindeki yarasalar rüya sahibinin daha uzun süre terslik yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yarasa Ölüsü Görmek

Rüyada yarasa ölüsü görmek düşmanların ve kişinin kendisine yönelecek olan kötü niyetli kimselerin oyununu bozmasına ve onları engellemesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yarasa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. talya (03 Mart 2014 saat: 14:48)

    rüyamda 15 günlük oğlumu hastaneye götürürken gökyüzünde bir sürü yarasa görüyorum sonra bazıları alçalıyor ve bebeğimin yüzüne ve benim bacağıma bir tane yapışıyor hemen hastaneye giriyorum ve onları çıkartıyorlar oğlumun yüzünde dört yerde küçük delikler oluştuğunu görüyorum ama bebeğim hiç ağlamıyor canı yanmıyor. çok etkilendiğim bir rüya lütfen yorumlayabilirmisiniz?

  2. Ayse (06 Şubat 2014 saat: 14:26)

    Ben ayse ogrenciyim ruyamda bir muzeye gidiyoruz,muze yalniz karanlik biraz bu muze yarasa ve gece hayvanlarinin muzesiymis ben iceri giriyorum girer girmez,yarasalar siyah renkli olanlar gozlerimi gazete kagidiyla kapatiyor ve bir kadin var diyor ki korkmayin egitimlidirler size zarar veremezler. Sonra gozlerimi ilk bn aciyorum actigimda bir yerden biseyin dokulme sesi diyorum sonra sag tarafima bakiyorum dokulen sey
    gumus gibi cok parlak toz goruyorum bana o kadın gördün mü bak tek farkeden sensin kimse bakmadı gercekten korkaklar dedi sonra gene yarasalar geldi bu seferkiler beyazdı gene bir kağıtla bu sefer kağıtta beyazdı yine örttüler bu sefer kadın aç gözlerini dedi ben kendimi bu sefer cok yuksek bir binanın çatı katındaydım bana onların hepsi cosmogirller hiçbiri korkusunu yenemedi bende ona onlar cosmogirl se sen gerçek kızsın dedim. Gülümsedi sonra ben ona napıcaksın şimdi dedim oda kkaravan alıp dünyayı gezicem diyor dahasonra ben ya yarasalar oda onlar beni bulur dedi ve uyandım lütfen yorumlar mısınız ? Şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,