RuyaTabirleri.com

Rüyada Yarasalar Görmek

Rüyada yarasalar görmek, gösterilen yüksek performans ve ortaya konulan başarılı çalışmalar sayesinde iş hayatında çok büyük bir mevkiye terfi alınacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, sevinçli, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olunacağına ve büyük bir ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Uçan Yarasalar Görmek

Kişinin, iş hayatının çok sıkıntılı bir şekilde ilerleyeceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, hayırsız kişiler yüzünden işlerin bozulma noktasına geleceğine ve aile hayatını olumsuz etkileyeceğine alamet eder.

Rüyada Yarasaların Saldırması

Canla başla çalışılarak kurulan işin çok yakın zaman içinde iflas edeceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, hayırlı işlerin kötü kişilerin baltalamaları sebebiyle büyük bir zarara gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve huysuzluk yaratan kişilerin hayatı neredeyse zehir edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yarasa Adam Görmek

Başından beri üzüntü ile devam eden işlerin kısa süre içinde çok hayırlı bir hal alacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine ve bu sayede iş hayatının çok büyük kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Yarasanın Kan Emdiğini Görmek

Kişinin, iş hayatında kazandığı başarıları ve emeği üzerinden kazanç elde etmeye çalışan bir kişinin varlığına, bu kişi yüzünden sefaletle karşılaşacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına yorumlanır. Aynı zamanda, hoşnutsuzluk yaratan olaylarla karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yarasalar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aysel (12 Ekim 2014 saat: 05:34)

    merhaba, rüyamda bulunduğum yerin karşısına bir ev var o evde tanıdığım arkadaşlarımı görüyorum oraya doğru gidecekken o bodrumunun penceresinden iki tane yarasa gelip iki elimin üzerine yapışıyor kanımı emiyor önce bana sevimli geliyorlar sonra durumun ciddiyetini anlıyor zorla onlardan elimi kurtarıyorum o karşı evde bir gelin var onlara yarasayı söylemeye çalışıyorum söyleyemiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,