RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaratık Görmek

Rüyada yaratık görmek, rüya sahibinin korkularına, endişelerine, kuruntularına ve de şüphelerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kafasında gelecekle ilgili kendini kaygılandıran bir takım düşünceleri olduğu ve bunları bir türlü beyninden atamadığı anlamına gelir. Bu vesveselerin rüya sahibini huzursuz ettiğine ve hayatını bazen neredeyse çekilmez hale getirdiğine, kendisini derin ve içinden çıkılmaz duygulara sürüklediğine tabir edilir.

Rüyada Yaratık Tarafından Isırılmak

Rüyayı gören kişinin toplumda küçük düşmesine neden olacak bir yanlışa düşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin başarısız olacağına ve bunun da hem özel hem de meslek hayatında büyük kayıplar yaşamasına yol açacağına rivayet edilir.

Rüyada Yaratık Olmak

Rüyada yaratık olduğunu görmek, art niyetlere ve kötü düşüncelere kapılmaya, yanlış yollara sapmaya, iyi ve güzel davranışları terk etmeye, hak yolundan ayrılmaya ve inancına aykırı olacak işlere girmeye alamet eder. Rüya sahibinin kendisi için kötü bir geçiş dönemi yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yaratık Doğurmak

Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, işlerinin bozulmasına, ağız tadının kaçmasına, kazancının düşmesine ve kişinin arka plana düşmesine neden olacak bir takım tatsız olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Kişi, güçlükle atlatacağı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Yaratıklarla Savaşmak

Rüya sahibinin aslında içindeki olumsuz duygularla ve umutsuz düşüncelerle savaştığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin üzgün ve karamsar ruh halinden kurtulamaya çalıştığı ve bunu gerçekten istediği anlamına gelir.

Rüyada Yaratık Kovalaması

Rüyada yaratık kovalaması da tıpkı yaratık görmek gibi kabul edilir ve rüya sahibinin kendisini üzgün, kötü, mutsuz ve çıkmaza düşmüş gibi hissetmesine neden olan bazı sorunların olduğuna tabir edilir. Kişi, olumsuz ve kötü olaylar yaşayacak, kendini derde ve kedere düşürecek haberler alacak, bu nedenle de çok üzgün olacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaratık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. esra (05 Ocak 2015 saat: 03:43)

  Iki gecedir birbirine yakın rüyalar görüyorum ilkinde kaçırılıp bi mağaraya götürüldüm bi kac arkadaşımla bizi kapatacaklari odanın içinden derisi yüzülmüş bi cok köpek çıktı üzerimize saldıracaklardi beni görünce canları yanmış gibi geri çekildiler her yer hayvan pisliği içindeydi ikinci rüyamda okul bahçesi gibi bi yerde nişanlımla otururken vücudu köpek ama yüzü domuza benzeyen hayvanlar gelmeye başladı elimi kaldırıp git dediğimde hepsi kaçtı bi kaçı insana benziyordu onlarla dalga geçiyordum

 2. mehmet (08 Aralık 2014 saat: 08:30)

  rüyamda garip yaratığa benzer bir şey birsi bunu doğuruyor ve benim elimde can çekişiyor bende ağlıyorum bu küçücük şey böyle zor can veriyor biz nasıl can veririz diye ağlıyorum o şeyin yüzüne bakıp anneni babanı cennette bekle diyorum

 3. sedef (17 Kasım 2014 saat: 15:07)

  tanımadığım birinin evindeyim. burada bir kadın var ama ben bu kadını tanımıyorum. bu kadın yatakta oturuyor beni korkutuyor sürekli. daha sonra bu kadın beni yakalıyor yakamdan tutup gözlerini pörtletiyor çok korkunç gözleri vardı. göz damarlarının hepsi belli oluyordu ve kocaman gözlere sahipti. daha sonra bu kadının eniştesi varmış. bana tecavüz ediyordu. ben boş bir odaya saklandım ve o yaratık kadın beni bulup üstüme atladı sonra uyandım.

 4. esra (06 Kasım 2014 saat: 12:44)

  Rüyamda kendimi güzel bir dağın eteğinde görüyorum her taraf yemyeşil yukarı doğru bakıyorum insanların aşağıya doğru indiğini görüyorum bana doğru yaklaştıkça onların japon olduğunu farkediyorum çocuklar adamlar kadınlar hepsi japon yanımdaki kadın bana orda bir ev var oraya gidiyolar diyor bu ev önemli bir yermiş daha sonra bir tanesi yanımıza geliyo japon adam benim yanımdaki kadınla yanımızdaki duvardan aşağıya inen bir yaratık varmıs onu besliyo ben ürküyorum ve geri doğru çekiliyorum daha sonra yaratık tekrar duvara çekiliyo çok şaşırıyorum dil gibi bir şey oluyo yaratık

 5. emre (19 Ekim 2014 saat: 10:32)

  Once ailemle birlikte piknige gitme kararı alıyoruz, deniz kenarı tarzı biryere gidiyoruz biraz vakit gecirdikten sonra bir yaratık cıkıyor , yaratık istedigi bir kisiyi en ufak sekilde dahi yaralasa onun yerine gecebiliyor, yerine gectigi kim olursa olsun sacları siyah ve gozleri mora donusuyor, cok zeki, cok hızlı ve istedigin yapıyor kacmak imkansız her gece goruyorum ailemden bazılarını yakalıyor tam beni yakalayacakken uyanıyorum.

 6. Ayşe Zeren (29 Nisan 2014 saat: 11:27)

  Hayvan ve insana benzeyen türde bir varlık evimizin duvarlarının kirişlerini yiyordu, her gece bu böyle devam ediyor, sabah annem balkona çamaşır asıyor, bu varlık da çatı ya da yüksek bir yerde hem şarkı söylüyor hem de ağlıyor sürekli çok üzgün ve hüzünlü şekilde söylüyor şarkıyı, gece olunca yine duvarın kirişini yiyor, tam evden taşınmaya karar veriyoruz, uyanıyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,