RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaş Pasta Yemek

Rüyada yaş pasta yemek,  yakın arkadaşlar sayesinde mutluluğu bulmaya, bir işte kuvvet sahibi olmaya, kişinin hayırlı ve yararlı işler yapacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, aynı zamanda işleyeceği bir hayır sayesinde borçlarının hafifleyeceği ve kolaylıkla ödeneceği şeklinde yorumlanır. Bazen de yakın çevrede bulunan kötü niyetli bir kimseden fenalık görmeye, yaşanan fenalık nedeni ile dara düşmeye ve sağlığını yitirmeye işaret eder.

Rüyada Yaş Pastadaki Mumu Üflemek

Rüyada yaş pastanın üzerindeki mumların üflenmesi, bol kazançlı bir iş nedeniyle mutlu bir hayat sürmeye, hayırlı işler gerçekleştirmeye, rüya sahibinin hızlı bir şekilde yüksek mertebeye ulaşacağına ve bereketli paralar kazanacağına işaret eder. Bazı tabirciler ise, yolculuğa çıkmaya, zorluklarla elde edilen mal, mülk ve servet sahibi olmak şeklinde yorumlarlar.

Rüyada Yaş Pastayı Dilimlemek

Rüyada kesilen yaş pasta taze ise nimet ve menfaatin çok olacağına işarettir. Aynı zamanda farklı çevrelerden, farklı kişilerden hayır ve menfaat sağlanacağına, insanların yararlanacağı işler yapmaya, rüya sahibinin hayır işleyeceğine de işaret eder.

Rüyada Pastanede Pasta Yemek

Rüyada pastanede pasta yemek, çok sevineceğiniz müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Yakında hayatınıza girecek yeni biri ile tanışmaya, tanıştığınız kişi ile evlilik yapacağınıza delalet eder. Zorluklarla elde edilen işe, makama, paraya ve zor kazanılan saygınlığa da yorulur.

Rüyada Meyveli Yaş Pasta Yemek

Rüya sahibi bekar ise, sevinç duyulacak hayırlı kısmetlerinin çıkacağına işarettir. Rüyayı gören kişi evli ise, kısa sürede alınacak müjdeli ve sevinçli haber anlamına gelir. Aynı zamanda kazanılacak bolluğa ve berekete sevinilmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kremalı Yaş Pasta Yemek

Rüyada görülen kremalı yaş pasta hayra yorulmaz. Zorluklarla kazanılan şeylerin kaybedilmesi, yaşanacak üzüntülerin ve kederin kişiye sıkıntı vermesi, zor günlerin habercisi olarak yorumlanır. Çevrenizde sizi çekemeyen bir yakınınızın varlığına ve kıskanç birinin alay konusu olacağınıza işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaş Pasta Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Levent (28 Aralık 2014 saat: 11:04)

    Evimin cok yakininda yururken bir pasta imalathanesi goruyorum iceri girip geziyorum sahibi bir tanidik cikiyor ben bundan bir parca cikolatali pastalardan istiyorum bir parca kesip bana yediriyor bir parcada eve goturmek istiyorum para teklif ediyorum kabul etmiyor padtayi bedava veriyor. Icine koydugu kap uzun bir t e teneke kap ve kac kere nerdeyse pastalari yere düşürüyor gibi oluyorum ama düşmüyor nedense. Sonra eve gitmeden biraz geziyorum dönüşte muzlu kremali pastadan da görüyorum ondan da istiyorum yine para kabul etmiyolar israrim sonucu 20 cent diyor ben 2 lira veriyorum devamli bukulen tenekeye onlarida koyup götürüyorum… Garip bir rüya. Yorumlayabilirseniz sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,