RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü görmek genellikle üzüntü verici olaylara veya haberlere yorulur. Büyük bir düş kırıklığı yaşanacağına işaret eden rüya, kişinin tüm planlarının bozulacağına ve verdiği sözleri yerine getiremeyeceği ve bu nedenle itibar kaybı yaşayacağına da işaret eder. Ruhen de sıkıntılı geçecek bir döneme girildiğine tabir edilir. Çevredeki kişilerden ikiyüzlü ve nankör tavırlar görüleceğine ve iftiralara uğrayacağı yönünde alametleri vardır.

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü duymak, ölen kişi tanınıyorsa onun için hayırlara vesiledir. Ahirete uygun yaşandığına ve mutlu bir haber alınacağına da işaret eder. Tanınmayan birinin öldüğünü görmek ise sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sahibi olunur.

Rüyada Yaşayan Birinin Ölüp Yeniden Dirildiğini Görmek

İş yaşamında büyük bir sorunla karşılaşılacağını ve özel hayatta da kapanan defterlerin yeniden açılacağına yorumlanır. Böyle bir rüya görmek, bazı alimler tarafından, rüya sahibinin sahip olacağı ikinci bir şansa işaret ettiğini ve kişinin önüne değerlendirmesi gereken çok büyük bir fırsatın çıkacağına yorumlanması gerektiğini söylerler. Rüya sahibi hasta ise, şifa bulacağı gibi, ömrü de uzun olur.

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü Görüp Ağlamak

Sağlık sorunları yaşanıyorsa düzeleceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine yorumlanır. Zaman zaman uzun süredir görülmeyen ve sevilen bir dostla karşılaşılacağına da yorumlanır. Büyük oranda mutluluk verici haberlere ve gelişmelere işaret eden bir rüyadır. Bazı yorumcular, kişinin önce kötü haberler alacağını, işlerinin ters gideceğini ve aile saadetinin bozulacağını ancak tüm bunların daha sonra yeniden düzelip, eskisinden iyi bir hale geleceğine delalet ettiğini söylerler.

Rüyada Yaşayan Birinin Ölüm Haberini Almak

Şanssızlık ve uğursuzluklarla geçecek bir döneme girildiğini ve kişinin son derece dikkatli olması gerektiğini ifade eden bir rüyadır. Girişilen her işte sorunlar yaşanacağını ve tüm çabaların boşa çıkacağını işaret eder. Ruhsal olarak buhran geçirmeye de tabir olunur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü İle İlgili Rüyalar;

 1. Özge (14 Aralık 2016 saat: 02:28)

  Merhaba uyku uyuyamaz oldum takıyorum kafama rüyamı yorumlayabilir misiniz. Rüyamda babamın dükkanına giriyorum cam da küçük yeşil yapışkan kağıt asılı. Üzerinde tarih var 03.01 yazıyor ama ben ağzımda dıyorum ki şubata kaç ay var annemin ölmesine kaç ay var dıyorum bu geçek te bana mı ayan oldu yoksa yorumu farklı mı çok kafama takılıyor teşekkür ederim bu arada annem hayatta

 2. ceren (29 Haziran 2016 saat: 13:18)

  Yigenimi ruyada baska birinin arabasina binerken gördüm yanımda da uzaktan akrabamiz vardı. Neden yigenin başkasının arabasina biniyor diye sordu bnde mutlaka babasının haberi vardır ya da yakın tanıdık okula felan bırakıyordur dedim. Bu rüya nasıl yorumlanir

 3. hasan uslu (25 Kasım 2015 saat: 02:15)

  dayımın oglu gormus ruyasında benım olum haberın geldıgını benı koyume def nedecenı orda mezar hazırlamsını stemısler benı oraya def netmısler sonra dayı oglumun eveıe gıtmısler yarın ıse annnem benı ozledıgını mezarınım acılması ıstemıs dayıoglum mezarımı acmıs annnem benı opmus dayı oglum da opmus ordan yaslı kadında gelms benı opmus sonra ben gozlerımı acmısım dayı oglum bana beyz gomlek sıyah pantulan bulmusben gıyıp dayı oglum gıle onden onden gıtmısm orda 5 veya 6 saat geztıkten sonra benım vakkıt doldu benı yerımegoturn demı ve benı yenıdne defnetmısler ve bu ruyayı ıkı gun ust uste gormus dayı oglum yorumlarsnız sevınırm

 4. fatih (06 Ekim 2015 saat: 01:47)

  hocam hasta babam var.ben ruyamda babamı 3 defa ayrı ayri kefenliyorum ama 3de babam mi bilmiyorum ama babam oldugundan eminim 2.kefenledigim hareketleniyor biz yine arabanın bagajı gibi yere koyuyoruz kimler bilmiyorum kapat diyorlar bende diyorum ki Allah Allah diye üzgün bir şekilde kapıyı kapatıyorum bir açıklık getirirmisiniz.Sımdiden tesekkur ederim…

 5. Muhammet Göknar (26 Nisan 2015 saat: 06:10)

  Rüyamda ablam bildiğim Canım dan çok sevdiğim halamın kızı vefat etmiş mezara konmuş bizde 2 gün sonra mezarı tekrar açıyoruz fakat merhum diriliyor kalkıp biraz işlerim yarım kaldı diyor beraber gidip işlerini hallediyoruz sonra tekrar mezara gelip merhum tekrar içine giriyor meleklere selam gönderiyorum.

  Bu nasıl iş anlamadım hocam yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,