RuyaTabirleri.com

Rüyada Yasemin Görmek

Rüyada yasemin görmek, sürpriz bir fırsatın ayağa geleceğini ve kişinin hem mutlu olup, hem de hayatı ile ilgili bir karar vermek durumunda kalacağını ifade eder. Genellikle duyguların hakim olduğu bir dönemden geçildiğini, nesnel bakış açısında biraz zayıflama olacağını bildirir. Yasemin gören kişilerin aşk hayatlarında olumlu değişiklikler gündeme gelirken, çocukları olanların eğitim konusunda doğru seçimler yapacaklarını ve bu nedenle maddi konularda fedakarlık yapmak zorunda kalacaklarını delalet eder. Her şeyin yolunda gideceğini, önemli aksiliklerin olmayacağını ve hastalıkların iyileşme sürecine gireceğini bildiren güzel bir rüyadır. Yaşlı kişiler için evlatlarının gösterdiği ilgi ve sevgiden ötürü memnun olacaklarını tabir eder. Bekar kişiler için aşık olacakları biriyle tanışarak çok neşeli zamanlar geçireceklerini ve dertten, tasadan uzak günler yaşayacaklarını bildirir.

Rüyada Yasemin Koklamak

Mevsiminde koklanan yasemin çiçeği uğur getirir ve rüya sahibinin her türlü aksilikten ve nazardan korunacağını ifade eder. Çiçeğin kokusu varsa gönül işlerinde her türlü kolaylığa, sevgi ve saygı görmeye yorumlanırken, koku alınmıyorsa verilecek bir karardan çok da memnun kalınmayacağını ancak büyük bir problem de yaşanmayacağını ifade eder. Mevsimsiz görülen rüya ise nazara uğramak veya kısa süreli bir hastalık nedeniyle halsizleşmek, isteksiz olmak manasına gelir.

Rüyada Yasemin Dikmek

Özgür olmak, hür iradesiyle kendi yaşamına dair kararları almak, tek başına hareket etmek isteyen kişilerin bu hayallerini gerçekleştirebilecek uygun zemini bulacaklarına işarettir. Kendisine örnek aldığı kişilerin başarılarına imrenen rüya sahibinin, kendi çalışma alanında da başarılı olabilmek için bu kimselerin taktiklerini ve deneyimlerini kullanarak hareket edeceğine, er ya da geç amacına ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Yasemin Görmenin Psikolojik Yorumu

Olayların üzerine gitmek yerine kendi içinde çözmeye çalışan ve elde ettiği deneyimlerden faydalanan kişilerin kararlılığını bildirir. Pozitif bir hayat görüşünün benimsendiğini ve diğer insanlara da faydalı olmak için çaba gösterildiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!