RuyaTabirleri.com

Rüyada Yasin Suresini Okumak

Rüyada Yasin suresini okumak, alimlerin çoğuna göre oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi her türlü müşkülünden kurtulur, istek ve arzuları gerçek olur. Yasin Kuran’ın kalbidir. Oldukça önemli bir suredir. Bu nedenle onu eksiksiz ve güzel bir şekilde okumak, Allah katından makbul bir derecede olmaya, size ulaşacak müjdeli bir habere, hem dünya hem de ahiret hayatında güzellikler ve nimetlerle sevinmeye delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi muradına erer. Uzun süredir ettiği duası kabul olur. Yasin’den bir parça okuyan dini anlamda yücelir, her türlü mutluluğu ve sevinci tadar. Güzel ömürlü ve güzel geçimli olur.

Rüyada Yasin Süresinin Üzerine Okunması

Eğer bu süreyi üzerinize okuyan kişiyi tanıyorsanız ondan büyük menfaatler ve hayırlar görür; onun sayesinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Bu rüya haslıklara şifa bulmaktır. Bu nedenle böyle bir rüyayı hasta olan kişi görse yakın zamanda düzelir ve maddi manevi her türlü sorunundan kurtulur. Bazen de bu rüya iyi dostlar edinmeye, güzel meclislerde bulunmaya, imanın tazelenmesine, hayır ve selamete, esenlik içinde olmaya delalet eder.

Rüyada Yasin Suresini Yazmak

Rüyasında bu sureyi bir kağıda yazmak hayırlara kavuşma ve dünyada isteklere ulaşma anlamındadır. Büyük alimlere göre böyle bir rüya dinde samimiyet ve ibadetlerde mükemmellik anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi insanlara sürekli yardım eden iyi kalpli ve temiz huylu bir kimsedir. Günahlardan arınmaya ve onlardan uzak durmaya, sevap işlemeye, çeşitli sınavlardan geçtikten sonra maddi manevi huzur bulmaya da delalet etmektedir.

Rüyada Yasin Suresi Okumanın Psikolojik Tabiri

Bu rüya sizin için güzel bir rüyadır. Temiz niyetinizin, karakterinizin güzelliğinin, iyi huyunuzun bir göstergesidir. Bazen de bu rüya dinde olan azminizi yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yasin Suresini Okumak İle İlgili Rüyalar;

  1. Ali ede (15 Eylül 2016 saat: 12:27)

    Kız arkadaşımın ile aram bozuldu.Ben ise sürekli aramizin düzelmesi için uzun uzun dua ettim.Arefe gecesi oruça niyetli iken aynı sevgilim ile aramızdaki sorunların son bulması yaşını şerif okurken sayısını tamamlayamadan uykuma yenik düştüm.ruyamda ise temiz ferah ve aydınlık bir yerde yaşını şerif okuyordum.

  2. Banu gözde (07 Aralık 2015 saat: 16:28)

    Ablam rüyasında benim nişanlandığımı görmüş. Üstümde altın takılar varmış. Çok güzel görünüyor muşum. Sonra takılarımi denemek istemiş. Bende vermişim. O da takmış. Bende rüyamda ablam ın bana yirmi üç ay sonra evleneceksin ve mutlu olacaksin dedi. Sonra iki surenin ismini söyledi. Surelerin isimlerini hatırlamıyorum. Yorumlarınız için şimdiden sağolun.

  3. Ferhat (21 Aralık 2014 saat: 08:40)

    Ilk önce hoca Yasin süresini okudu ben dınledim sonra ben güzel bir sesle besmele cektim kendim dahi şaştım sonra ben devam etmeye başladım ama okuyamadım hareketleri yoktu sonra hoca tekrar hem okudu hemde harelerini koydu bende hem hocayı çok dikkatle dinledim ve koyduğu hareketleri iyice baktım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,