RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaşlandığını Görmek

Rüyada yaşlandığını görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin gerçekten de bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına ve adeta her türlü aksiliğin üst üste geleceğine tabir edilir. Mutsuz olmaya, aksiliklerle, engellerle ve sorunlarla karşılaşmaya yorulur.

Rüyada yaşlandığını görmek, bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin yaşlılığını görecek ve sevdikleri ile istediği kadar vakit geçirecek kadar yaşayacağına işaret eder ve hayırlara alamet ettiği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kendini Yaşlanmış Görmek

Rüya sahibinin zihin ve beden olarak hep dinç olacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerinde kalacağına rivayet edilir ve güzel bir rüya olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Annenin Yaşlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin annesinden güzel haberler alacağına, onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Birisinin Yaşlandığını Görmek

Rüya sahibinin gelecekle ilgili ve ancak uzun vadede gerçekleşebilecek hayallerine, arzularına ve amaçlarına nail olma şansı elde edeceğine delalet ederken bir diğer yandan da yakın gelecekte karşılaşacağı bazı engellere alamet eder.

Rüyada Yaşlanmak

Rüyayı gören kişinin kısmetinin kapanacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceğine, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, yokluk çekeceğine, hastalanacağına ve olumsuz olaylarla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada İhtiyarladığını Görmek

Rüyasında ihtiyarladığını gören kişi, beklemedik olaylarla karşılaşacak demektir. İşlerdeki verimin düşmesine, kazancın azalmasına, maddi sıkıntıların baş göstermesine, yatırımların kar getirmemesine ve rüyayı gören kişinin zarar ederek hayal kırıklığı yaşamasına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaşlandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sibel (26 Kasım 2014 saat: 09:45)

    Merhaba rüyamda dedemi yaşlanmis olarak gördüm. Bana kırgınmis bende bi işim dolayısıyla evine gidiyomusum kapıyı halamin çocuğu açıyor dedemi çağırıyorum ve kapının önünde bekliyorum gelmiyo arıyorum dede kapıya gel diye yine bekliyorum bu arada amcami babamı ve abimi görüyorum onlarda komşu evlere giriyolar neyse o sıra da dedem cikiyo kapıya ve cok yaşlandığını görüyorum içten içe çok üzülüyorum ama belli etmiyorum daha sonra elini öpüyorum ve orada uyanıyorum rica etsem bu ruyami bana yorumlayabilir misiniz ?

  2. Selin (23 Kasım 2014 saat: 02:01)

    Merhaba rüyamda yazlık gibi bir yerde yatımız vardı. Sevdigim cocukla aynı yerde yazlıktaydık fakat suan oldugumuz yastan 3-4 yas daha büyüktük. Bu sevdigim cocuk bizim yatımızda calısıyor yanında da sarısın bi kız var bu kızla da baya samimi oluyorlar. Ben Denizde yüzüyordum sonra yagmur başlayınca kıyıya ulaşmaya calısıyorum fakat dalgalar cok büyüyor ve ben gidemiyorum sevdigim cocukta normalde yüzücü oda kıyıda bana oraya ulaşabilmek icin nerdeyse yalvarıyor ve kendin yapman gerek sen yapabilir tarzı bağırıyor bende sonra kurtuluyorum. Anlamı nedir cevaplarsanız sevinirim

  3. kurtuluş yurtseven (08 Haziran 2014 saat: 04:30)

    hayırlı günler, rüyamda kendimi yaşlanmış olarak gördüm, başımda sadece yanlarda ve arkasında saçım kalmış ve beyazlamış, sakalım ve bıyığım vardı, kendime hayretle bakarken, yaşlanmış olan ben biriyle konuşuyordu. Konuştuklarını anlamadım ama haraketlerinden ve tavrından tahminim oglumla konuşuyordu, arkasından bir anda uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,