RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaşlı Adam Görmek

Rüyada yaşlı adam görmek, rüya sahibi için uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömre işaret eder. Rüya sahibi, hayatından hayır görecek, yaşlılığında eğilmeyecek, kamburu çıkmayacak, orası burası ağrımayacak diye tabir edilir. Rüyada yaşlı adam görmek rüya sahibinin güçlü ve kudretli kimse olduğuna işaret eder.  Bahsedilen güç hem iskelet anlamında hem de sinirler anlamında söz konusudur. Kişi hayattaki en büyük kayıplarını dahi hayatın bir parçası ve en büyük gerçeği diyerek bağrına basacak demektir.

Rüyada Yaşlı Adamın Elini Öpmek

Rüyasında yaşlı bir adamın elini öptüğünü gören rüya sahibi, ileride çok mutlu olacağı bir evlilik yapacak, hane içinde ağız tadı, huzuru ve neşesi yerinde olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin büyüklerinin hayır duaları aldığına ve hiçbir ciddi sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Adamla Evlenmek

Rüya sahibinin çok zengin olacağına ve keyfince bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyasında yaşlı bir adamla evlendiğini gören kişinin hayatta hiç maddi zorluğu olmayacağı gibi her şeyden fazlasıyla olacak demektir. Rüya sahibi herkesin sahip olmak için çabaladığı ama sadece çok az kişinin sahip olduğu bir variyetin sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yaşlı Adam ve Kadın Görmek

Rüyada yaşlı adam ve kadın görmek ayrı şekilde tabir edilir. Her ne kadar bir arada görülmüş olsalar da farklı anlamlara tabir edilirler. Rüyada yaşlı adam görmek, maddi anlamda güçlü olmaya işaret eder, yaşlı kadında manevi duyguların yoğun olup, ağır basmana tabir edilir.

Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek

Bu rüya, sahibi için hayırlı geçecek bir hayata yorulurken aynı zamanda da mutluluğun, zenginliğin, huzurun, başarının ve eşi ile sevgisinin daimi olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaşlı Adam Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sema (06 Şubat 2014 saat: 23:54)

  benim ilkokul oğretmenim ve kocasını gordüm.bunlar evliler ama hocamın eşiyle evleniyormuşum ve hocamında bundan haberi ben gelinliği giyip denedim bir bahane uydurup oradan ayrıldım.abimin yanına gidip evlenmek istemediğimi soyledim.abimde sen nasıl istersen dedi.ben nikaha gitmedim.eve geldiğimde annemm bana kızdı ve sana altınlar takılacaktı dedi 3 veya 4 tane burma bielezik gordüm

 2. Nese Altınok (01 Şubat 2014 saat: 08:58)

  Rüyamda yolculuk ettigim bir yolda önüme Ihtiyar aç yorgun perişan bir Ihtiyar düser
  Düstügü çamurun içinden 7 yasindaki oglum koşup çekerek çıkartır.Etraftan yardıma koşanlar olur ama kimse pek ilgilenmedi.Yolda önümüze çıkan bir esnaftan biraz sebze meyve alıp evine götüreyim derken cuzdanımın yoklugunu fark ettin ve aramak için geriye kosturdum.Bulup geldigimde Ihtiyar yerinde yoktu ben aldım bıraz yiyecek ama bu defa onu ararken uyandım…..Rüyama cevap yazarsanız sevinirim Teşşekkür ederim..

 3. Sevda tosunoglu (28 Ocak 2014 saat: 10:04)

  Yorum için şimdiden teşekkür ederim.rüyamda yaşlı bir adam bize gelmişti.boynunda Elmas gerdanlik vardı.bende ona dedimki o gerdanlığın aynısından benimde var.ve gidip annemden bana kalmış gerdanlığı getirp ona verdim.oda kendi gerdanlığının üstüne taktı.sakın karışmasın usteki benim dedim.oda karışmaz benimkinde yeşil taslarda var dedi.ve o adam bizde 2 gece kaldı ve gitti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,