RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaşlı Adam Görmek

Rüyada yaşlı adam görmek, rüya sahibi için uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömre işaret eder. Rüya sahibi, hayatından hayır görecek, yaşlılığında eğilmeyecek, kamburu çıkmayacak, orası burası ağrımayacak diye tabir edilir. Rüyada yaşlı adam görmek rüya sahibinin güçlü ve kudretli kimse olduğuna işaret eder.  Bahsedilen güç hem iskelet anlamında hem de sinirler anlamında söz konusudur. Kişi hayattaki en büyük kayıplarını dahi hayatın bir parçası ve en büyük gerçeği diyerek bağrına basacak demektir.

Rüyada Yaşlı Adamın Elini Öpmek

Rüyasında yaşlı bir adamın elini öptüğünü gören rüya sahibi, ileride çok mutlu olacağı bir evlilik yapacak, hane içinde ağız tadı, huzuru ve neşesi yerinde olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin büyüklerinin hayır duaları aldığına ve hiçbir ciddi sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Adamla Evlenmek

Rüya sahibinin çok zengin olacağına ve keyfince bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyasında yaşlı bir adamla evlendiğini gören kişinin hayatta hiç maddi zorluğu olmayacağı gibi her şeyden fazlasıyla olacak demektir. Rüya sahibi herkesin sahip olmak için çabaladığı ama sadece çok az kişinin sahip olduğu bir variyetin sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yaşlı Adam ve Kadın Görmek

Rüyada yaşlı adam ve kadın görmek ayrı şekilde tabir edilir. Her ne kadar bir arada görülmüş olsalar da farklı anlamlara tabir edilirler. Rüyada yaşlı adam görmek, maddi anlamda güçlü olmaya işaret eder, yaşlı kadında manevi duyguların yoğun olup, ağır basmana tabir edilir.

Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek

Bu rüya, sahibi için hayırlı geçecek bir hayata yorulurken aynı zamanda da mutluluğun, zenginliğin, huzurun, başarının ve eşi ile sevgisinin daimi olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: