RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada yaşlı kadın görmek kişinin içinde bulunduğu çaresiz duruma delalet eder. Rüya sahibi duygusal olarak çöküntü yaşayacak ve aynı zamanda maddi zarara uğrayacaktır. Rüyada yaşlı kadın görmek aynı zamanda yalnız kalmaya da işaret eder. Kişi içine düştüğü yalnızlık duygusu nedeni ile kötü ve zor günler geçirecek bu nedenle de hastalanacak demektir.

Kimi rüya tabirlerine göre rüyada yaşlı kadın görmek büyük heveslerle ve beklentilerle girilen işten büyük bir hayal kırıklığı, üzüntü ve zarar ile çıkmaya işaret eder. Bunun yanı sıra yaşlı kadın görmek rüya sahibi için yıllarca dişini tırnağına takarak kazandığı mal varlığını başkalarına kaptırarak beş parasız kalması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Kadın Öldürmek

Kulağa kötü ve ürkütücü gelse bile rüyanın anlamı bunun tam tersi şekildedir. Rüyasında yaşlı bir kadını öldürdüğünü gören kişi aslında ayağına dolanan dikenlerden kurtulacak ve işlerini düzene koyacak demektir.

Rüyada Yaşlı Kadın Dövmek

Rüya sahibinin bir işi için rakipleri ile kıran kırana mücadele edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tanınmayan Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada tanınmayan yaşlı bir kadın görmek kötü haber almak ya da kötü bir olayla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, yıkılacağı kadar kötü bir haber alacak demektir.

Rüyada Yaşlanmak

Genç bir insanın rüyasından kendini yaşlanmış şekilde görmesi ya da rüyasında bir anda yaşlandığını görmesi kişinin kötü mizacını terk edeceği ve yaptığı hatalardan döneceği anlamına gelir.

Rüyada Hasta ve Yaşlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin içinden çıkamayacağı bir sorunla karşılaşacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Susamış Yaşlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin variyetinin elinden kayıp gideceği ve hane içinde darlık yaşanacağı, dolayısıyla da boğaz derdine düşüleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. tuba (08 Şubat 2014 saat: 20:13)

    Ruyamda carsida bir yerde gezerken dayimlarin yemek masasinda oturduklarini goruyorum yanlarina dogru ilerleyip dayimin oglunun uzerime baktigini goruyorum bende yazmami duzeltip karsisina oturuyorum tanimadigim bir yasli teyze yan tarafimda lahmacun yiyor dayimin oglu gizlice tabagindan aliyordu banada yasli kadin kendisi veriyordu uyandim kadini tanimiyorum dayimlar ise toplu halde muhabbet ediyorlarken dayim kalkip bana ters bakarak lahmacun almaya bufe gibi bir yere gidiyordu

  2. mehmet ali (15 Ocak 2014 saat: 06:41)

    merhabalar. rüyamda yaşlı bir kadınla birlikte merdiven çıkıyoruz. girdiğimiz evin üst katında yaşlı kadının oğlu oturuyormuş ve ben kadına yardım olsun diye onu yukarıya götürmek için yardım ediyorum. ben önden gidiyorum, yaşlı kadın arkadan elbisemi tutarak benimle birlikte çıkıyor. bi ara dedim ki; teyzecim! istersen omzuma çık, seni öyle daha iyi taşırım. yok evladım dedi. beni öyle taşıyamazsın. taşırım dedim. omzuma bindiği gibi ben olduğum yere yığıldım, hareket edemedim. çok ağırdı. bana döndü ve gülerek dedi ki; ben sana dedim, beni taşıyamazsın. tamam dedim. kalktım. ben önden , o arkadan elbiseme tutunmuş halde geniş basamaklardan zorlanarak da olsa yukarı çıktık. kadın bana, Allah razı olsun evladım dedi. ben de ona, Allah senden de razı olsun dedim. onu oğluna teslim ettim. ikimizin de yüzü gülüyordu. yaşlı kadın başı örtülü ve güler yüzlüydü.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,