RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaşlı Teyze Görmek

Rüyada yaşlı teyze görmek, iyi niyetli bir teklif almak, davete katılmak ve farklı insanların görüşlerinden etkilenmek manasındadır. Rüya sahibi gençse, kendisine hayat tecrübesi verecek, deneyimlerini aktaracak olgun bir insanla karşılaşacağına, kafasının karışık olduğu anda arkadaşlarının kişiye göstereceği yol sayesinde rahatlamak manasındadır. Yaşlı biri bu rüyayı görürse, yalnız geçireceği bir sürece, eşin rahatsızlanması yüzünden üzülmeye yorumlanır. Asık suratlı yaşlı teyze görmek gençler için ailelerinden azar işiteceklerine, orta yaşlı insanlar için eşlerinin aileleri veya kendi aileleriyle ilgili bir meselenin uzun süre çözümsüz kalması nedeniyle kırgınlıkların oluşacağına yorumlanır. Evli insanlar için ailelerini ihmal etmelerinden dolayı, anne ve babalarının gönül koyacağını, kişinin onların kalbini almak için uğraşacağını da işaret eder.

Rüyada Yaşlı Teyzeyi Gezmeye Götürmek

Tanıdık bir yaşlı teyzeyi gezmeye götürmek, güzel bir hayır işlemek, kendisinden borç isteyen birine yardım etmek, iyi haberler almak, evlat sahibi olmak demektir. Tanımadığı yaşlı bir teyzeyi gezmeye götürdüğünü görmek ise zarara neden olan bir işten sonra açılacak talihe, darlığın arkasından gelecek bolluğa ve nimetlerin helalliğine işarettir. Kaybedilen bir parayı ya da eşyayı bulmak suretiyle yüzü gülecek olan kişinin hastalandığında çevresinde pervane olan ailesi sayesinde kısa sürede ayağa kalkacağına da delalet eder.

Rüyada Yaşlı Teyze Olduğunu Görmek

Genç birinin bu rüyayı görmesi, hayata erken yaşta atılacağını, iş güç sahibi olarak kısa sürede evleneceğini ve olgunlaşacağını gösterir. Rüya sahibinin kendisinden beklenenin çok üzerinde bir olgunluğa sahip olmasından ötürü çevresindeki kimseler tarafından da beğenildiğini, örnek davranışları ile her ortamda itibar sağladığını gösterir.

Rüyada Yaşlı Teyze Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin vicdanını rahatsız eden bir olaya işarettir. Genellikle geçmiş zamanda yaşanan bu tatsız olay kişiyi bugün hala rahatsız ettiğinden, sık sık hatırlanır. Telafi edilmesi güç durumların ya da kaybedilmiş insanların kişide bıraktığı etkiye de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!