RuyaTabirleri.com

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek konfor ve lüks anlamına gelirken aynı zamanda kişinin herkesten uzakta olma ve kafasını boşaltıp, dinginlik sağlama konusundaki arzusuna işaret eder. Aynı zamanda kişinin hayalleri şeklinde tabir edilir. Rüyada yastık görmek temiz, güzel ve iyi düşüncelere, hayırlı dileklere, hayırlı kısmetler ve işler istemeye yorulur. Çoğu kez de kısmet ve şans olarak tabir edilir.

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Kişinin kafasındaki ve ilk fırsatta gerçekleştirmek istediği mekân değişikliğine delalet eder. Rüya sahibinin tatil programına aldığı ve uzun zamandan beri hayalini kurup gitmeyi istediği bir şehre ya da ülkeye gitmesi anlamına gelir.

Rüyada Yastık Doldurmak

Rüyada yastık doldurmak tutumlu olmaya, gereksiz yere para harcamamaya ve ayağını yorganına göre uzatmaya işaret eder.

Rüyada Yastık ve Çarşaf Görmek

Yastık ve çarşafı bir arada görmek hem maddi hem de manevi zenginlik olarak tabir edilir. Kişinin iç dünyasında meydana gelecek olan zenginlik ve değişiklik gibi kazancının da artacağı anlamına gelir.

Rüyada Yastık Dikmek

Kişinin mahrem düşünceleri ve duygularıdır. Rüyada yastık diktiğini gören kişinin kendisinde kalmasını tercih ettiği ve kimselerle paylaşmadığı hisleri, düşünceleri ve gerçekleri olduğuna delalet eder.

Rüyada Yastık Atmak

Kişinin artık kullanılmaz hale gelmiş bir yastığı elinden çıkarması, kendisi için bir dezavantajı avantaja çevirmesine tabir edilirken rahat ve güzel bir yastığı elinden çıkarması kendisi için güzel ve hayırlı olacak bir şeyi elinin tersiyle itmesi ve sonradan ne kaçırdığını fark ederek pişman olması yönünde ifade edilir.

Rüyada Yırtık Yastık Görmek

Kişinin elinden kayıp gidecek olan şeyler olarak yorumlanır. Kişinin metin ve soğukkanlı duruşu sayesinde bu zor günleri en az zararla ve kayıpla atlatacağı ve yeniden ayağa kalkacağı şeklinde yorum yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yastık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep demirel (09 Ekim 2014 saat: 16:22)

    Rüyamda annemin mustakil evi benim evimmiş. Üst katinda yangin cikmis dumansiz alevler pencerelerden fişkiriyor. Ben disardan görünce eve çocukları almaya gidiyorum. Evin içi aydinlik dumansiz bembeyaz carsafli üç yatak var. gercekte iki kizim olmasına rağmen rüyada üç kizim varmiş.gerçekte 7 yasindalar ama rüyada gercek yaşlarindan büyükler. uç yaşlarında bi kizim daha varmis. Alevler üst kattan eve çok girmemiş pencereye yakin yerlerde azar azar küçük alevler var. Pencereye yakin yatakların birinin bembeyaz carsafinin üstüne küçük bi alev düşmüş yavaş yavaş dagilmadan yaniyor. Korkuyla uyandim gece yarisiydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,