RuyaTabirleri.com

Rüyada Yat Görmek

Rüyada yat görmek, bu dünyanın bütün zenginliklerinden, güzelliklerinden ve nimetlerinden faydalanmaya, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat sürmeye delalet eder. Rüya sahibinin geçim darlığına düşmesi bir yana hayatı, evinde her türlü konforun olduğu bir yaşam sürmesi anlamına gelir. Rüyada yat görmek servet sahibi olmaya, iyi dilekler ve niyetler taşımaya delalet eder. Rüya sahibi sahip olduğu zenginliğin bir kısmını hak yolunda sevap işleyerek harcayacak demektir.

Rüyada Yat Gezisi Görmek

Rüyasında bir yat ile geziye çıktığını gören kişi, şeytanın bacağını kırıp, şansa ve kısmete kavuşacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibi üzerindeki uğursuzluktan kurtulacak ve başındaki kara bulutlar da dağılacak demektir.

Rüyada Yat Sahibi Olmak

Rüyada yat sahibi olduğunu görmek, büyük bir mirasa konmak anlamına gelir. Çok büyük bir kısmete kavuşmaya ve çok zengin olmaya tabir edilir.

Rüyada Yat Kullanmak

Rüyada yat kullanmak, büyük mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibini dünyanın en mesut insanı yapacak olayların yaşanmasına ve sürpriz gelişmelerin olmasına delalet eder.

Rüyada Yat Satın Almak

Rüyada yat satın almak yeni mal ve mülke sahip olmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi işinde değişiklik yapacak ve yeni girişimlerde bulunacak demektir.

Rüyada Yat Satmak

Rüyasında yat sattığını gören kişi evindeki bazı eşyalarını yenileyecek ya da bazı taşınmazlarını üzerine para vererek yenisi ve daha değerlisi ile takas edecek diye yorumlanır.

Rüyada Yat Limanı Görmek

Rüyada yat limanı görmek, rüya sahibinin bir kalabalığa gireceğine tabir edilir. Bu kalabalık hayırlı bir kalabalıktır ve güzel işler için bir araya gelmiş olacaklardır. Bu rüya bazen de cemaatle birlikte bir hocadan vaaz dinlemeye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!