RuyaTabirleri.com

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada yatak çarşafı görmek, dediğim dedik, inadından vazgeçmeyen, hep kendi dediği olsun isteyen aksi takdirde çok mutsuz ve agresif olan bir kişinin varlığına alamet eder ve eşlerden kadın olana yorulur.

Evlilik hayatında baskın olmaya çalışan, kocasını yönetmek isteyen, tüm kararları kendi başına almak için uğraşan kimse ile açıklanır. Rüyada yatak çarşafı görmek, genel anlamı ile evin hanımının diğer aile bireyleri üzerinde kurmaya çalıştığı baskıya rivayet edilir.

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek, kişisel olan konulara tabir edilir. Rüya sahibinin ketum bir kimse olduğu, gerek ailesi gerekse işi hakkında konuşmayı istemediği ve hiç kimseyle paylaşmadığı bazı sırları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Yatağa Çarşaf Sermek

Rüyada yatağa çarşaf sermek rüya sahibinin yeni bir yere gitmeye, hem çevre hem de mekân değişikliği yapmaya niyetlendiğine alamet edilir. Bu rüya bir diğer yandan da küçük ve önemsiz bir sorunun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Çarşaf Toplamak

Rüyada çarşaf toplamak, rüyayı gören kişinin canını sıkmayacak ama biraz keyifsiz olmasına neden olacak bir problemin baş göstereceğine fakat durumun uzun süreli olmadan ve büyük bir çıkmaza dönmeden hafif şekilde atlatılacağına tabir edilir.

Rüyada Temiz Çarşaf Görmek

Rüyada temiz çarşaf görmek, rüya sahibinin kendini geliştirmeyi başaracağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Çarşafa Bürünmek

Rüyada çarşafa bürünmek, rüyayı gören kişinin kesinleşmeden kimseyle paylaşmadığı bir fikri olduğuna ve onun peşinde koştuğuna işaret eder. Henüz vakti gelmediği için kimseye söylenmemiş bir meselenin varlığına yorulur.

Rüyada Yırtık Çarşaf Görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek, sıkıntı ve zorluk çekmeye, kötü günler yaşamaya, mutsuz olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!