RuyaTabirleri.com

Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada yatak odası görmek, mutluluk ve huzur bulmaya işaret eder. Rüya sahibi yeni mekânlara girecek, eğlenceli ve güzel günler geçirecek demektir. Rüyada yatak odası görmek, iş hayatından, şehir trafiğinden ve kalabalığından, stresten ve sorumluluktan geçici de olsa uzaklaşmaya, sakinliğe kavuşup huzur bulmaya işaret eder. Rüya sahibi sabahlara kadar gezip, eğlenecek, birkaç gün dert, tasa ve sorun düşünmeyecek diye yorumlanır.

Rüyada Yatak Odası Satın Almak

Rüyasında yatak odası satın aldığını gören kişi, hayatında yeni kararlar alacak ve bazı değişiklikler yapacak demektir. Yani bu rüya güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Yatak Almak

Rüya sahibinin her yerde adı geçecek kadar saygınlık ve ün kazanacağına işaret eder. Kişi, her kapıyı açtırıp, her işi yaptıracak kadar nüfuslu ve güçlü biri olacaktır.

Rüyada Yataktan Düşmek

Rüyada yataktan düştüğünü görmek iyi şekilde tabir edilir. Kişinin huzur bulacağı bir yere gireceğine ve yaşamını orada kurmaya karar vereceğine delalet eder. Mutluluk, esenlik ve ferahlık anlamına gelir.

Rüyada Üst Üste Yatak Görmek

Rüya sahibi için üst üste gelecek hayırlı haberler ve uğurlu gelişmeler olarak açıklanır. Kişinin çok kısmetli olduğu bir dönem geliyor demektir.

Rüyada Yatakta Yatmak

İş hayatına kısa bir araya vermeye işaret eder. Kişi, yoğun iş trafiği nedeniyle biraz kafa dinlemek isteyecek ve bu kısa tatil kendisi için çok isabetli olacak, işinin başına geri döndüğünde çok daha verimli olarak çalışıp kar edecektir.

Rüyada Yatakhane Görmek

Rüyada yatakhane görmek, rüya sahibinin huzurunu ve uykusunu kaçıran büyük sorunların ortadan kalkmasına ve bu sayede laf anlamaz kişilere dert anlatmak zorunda olmaktan da kurtulmasına işaret eder. Yatakhane birden fazla kişi ile muhatap olmak zorunda kalmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,