RuyaTabirleri.com

Rüyada Yatakhane Görmek

Rüyada yatakhane görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı, zor ve yalnız kalacağı zamanlardan geçeceğine, hasret içinde kalacağına, üzgün, mutsuz ve moralsiz olacağına delalet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin etrafının kendisi için art niyetli ve kem gözlü kişilerin oluşturduğu bir kalabalıkla çevrili olduğuna deyim yerindeyse meyve veren ağaç taşlanır misali arkasından kötü konuşulduğuna tabir edilir.

Rüyada Askeri Yatakhane Görmek

Rüyayı göre kişinin tüm engellerine ve zorluklarına rağmen başarılı olacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, herkesi kendine imrendirecek işler yapacağına, karşısına çıkan, moralini ve motivasyonunu düşürmek için çabalayan kişilere de paye vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada Yatılı Okul Görmek

Rüyayı gören kişinin okumaya, bilgilenmeye ve meslek sahibi olmaya çok heveslendiğine kendine olan özgüveni ve inancı sayesinde kafasına koyduğu her işte muvaffak olmayı bileceğine, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine ve toplumda itibar sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Ranza Görmek

Rüyayı gören kişinin üst üste alacağı haberlere, duyacağı sözlere ya da yaşayacağı olaylara yorulur ve rüya sahibinin tekrarlayacak durumlarla karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin sıralı olarak bazı gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yemekhane Görmek

Çok hayırlıdır rüyayı gören kişini bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına ve darlık çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyayı gören kişinin tüm sorunlarından, sıkıntılarından, hastalıklarından, borçlarından ve yaşadığı kötü olayların verdiği ağırlıktan kurtulacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kötü günlerini atlatmayı başaracağına, zorlukları aşacağına, yüzünü güldürecek olumlu olaylar yaşayacağına ve müjdeli haberler alacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!