RuyaTabirleri.com

Rüyada Yatır Görmek

Rüyada yatır görmek çok iyi ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin isteklerine ve arzularına kavuşacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başarılarının ve mutluluğunun geçici bir süre değil de kalıcı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yatır Mezarı Görmek

Uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin azimli ve hırslı olması sayesinde hayatının hep zaferlerle dolu olacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yatır Ziyaret Etmek

Rüyasında yatır ziyaret ettiğini gören kişi üzerindeki ağırlıktan, içindeki huzursuzluktan, aldığı nazarlardan ve kötü elektrikten kurtulur diye tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam enerjisini ve isteğini yerine getirmeye vesile olacak olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada Evde Yatır Görmek

O evde hayat boyunca bol ve helal rızık olacağına, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin aile içinde istediği o mükemmel ve kusursuz yaşantıya kavuşacağına, ağız tadı, keyif, zenginlik ve sağlık içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Yatır Bulmak

Şifa ve kurtuluş olarak kabul edilir. Rüya sahibinin mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına ve o hayır kapılarının kendisi için açılacağına ve kişinin Allah’ın lütuflarına tabi olacağına işaret eder.

Rüyada Yatıra Gitmek

Başarı almaya ve zafer elde etmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin ticaret hayatındaki rakiplerinin önüne geçmeyi ve onları engel olarak önünden kaldırmayı başaracağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yatır Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hilal Delibaş (25 Aralık 2014 saat: 15:46)

  Rüyamda gece bahçede yatır olduğunu soyleyen insanlar vardı ve yatırın yanında su birikintisi vardı. O sudan içen şifa buluyor dediler. Bende pet şişelere kendime aileme ve ev arkadaşımın ailesine doldurdum. Bir tane daha doldurmak istedim ama ziyaret saati bitti dediler. sonra uyandım.

 2. özlem (11 Nisan 2014 saat: 20:25)

  Rüyamda sevgilimle beraberdik. Dağın tepesinde çok güzel bir yer varmış ben oraya gitmek istedim. çin seddi tarzında o istediğim yere götüren bir yolda yürüyoruz ama yürüdüğümüz yol dere gibi su akıyo suyun içinde yürüyerek gidiyoruz. çok güzeldi.suda yuruyerek gidiyoruz biraz ilerledikten sonra burda bekle gelicem ben dedi sevgilim.beklemeye başladım ve yan tarafımda oda gibi bir yer vardı bakmaya gittim yatır mezarı vardı orada başta yanlız olduğum için korktum ama daha sonra o odaya girdim ve dua etmeye başladım çok içten dua ettiğimi biliyorum ama ettiğim duaları hatırlamìyorum duamı ettim ve sonra uyandım saat 5:30 civarındaydı uyandıgımda.

 3. elif (21 Mart 2014 saat: 14:46)

  Ruyamda ciceklerle dolu mis kokulu bi bahcenin kapisini actim bahcenin tam ortasinda bir mezar vardi üstü toprak kapli ama ayaklari disarda curumemis bir mezardi. Ruyamdan sonra aksam yemek hazirliyodum mutfakta tv acik haberler vardi haberlerde benim gordugum yatirin aynisi cikmisti hayretler icerisinde kaldim esime ruyami anlattigimdan oda saskindi fakat biz soktan yatirin adini ve nereye ayit oldugunu ogrenemedik ruyami 5sene evvel görmüş tum hala etkisindeyim internetde heryerde arastirdim ama bulamadim orayi bulup ziyaret etmek istiyorum boyle bir yatiri bilen varsa lütfen bana yardimci olun bahcesinin kabisi demir kapisiydi yardimlarinizi bekliyorum lutfenn.

 4. gulcan demir (02 Mart 2014 saat: 20:45)

  rüyamda denizde yüzerken (su temizdi) sular altında kalmış bir şehir buldum yüzerek orayı dolaşırken birden su altında kalmış bir sokakta yatır buldum türbe gibiydi üzeri yeşil örtülü ben hemen fatiha okudum salavat getirdim sanırım. sonra yatır canlandı çok yaşli bir kadın yatır olarak bana senin işin tamam dedi nasıl yani dedim eşim ceza evinde, tamam dedi önü açılmış çıkacak dedi ama daha süresi var dedim hayır hayır önü açılmış çıkacak sen beni dinle dedi ben eminmisin dedim şaşırdım oda tekrar önü açılmış dedi sonrasını hatırlamıyorum yorumlarsanız sevinirim.

 5. gül karakaya (28 Şubat 2014 saat: 19:14)

  Rüyamda şile’de deniz kenarında oturuyorum. Annem ablam denize giriyor deniz çok güzel solumda yatır var. İsmine kadar gördüm ama uyanınca hatırladım. Sonra mezarın başında yeşil sarık vardı. Evliya göründü denizin kenarında yürüdük bir eve gittik bana okuduğum duayı tekrarladı şöyle oku dedi. Bir okul tahtasına erkek ve kız çocuğu isimleri yazdım daha fazla hatırlamıyorum. Yorum için şimdiden teşekkür ederim.

 6. ülkû demirtaş (23 Şubat 2014 saat: 17:39)

  Rüyamda bir evin bir odasında bir yatır ve başında da iki tane adam vardı.herkes sırayla odaya girip çıkıyordu.sıra bana geldiğinde nasıl dua edicem dedim kimliğini getir dediler odadan kimliğimi almak için çıktım bekleme salonunda yiyecekler vardı karnım çok aç olduğu için onlardan yemeye başldım ve uyandım.yatırın kim olduğunu bilmiyorum ev küçük ve karanlıktı teşekkür ederim.akşam 17 de gördûm

 7. aslıhan (04 Ocak 2014 saat: 16:00)

  kendi yatagımda yatır gördüm ve ailem onu kaldırıp dua ettirdiler o nasıl oluyo dıye bakındım bende daha sonra tekrar yatagıma yatırdılar yatırı yuzunu de hatırlayabılıyorum hafif uzun saclı elinde tesbih vardı bu ılk ruyamdı 2. de ise sözlüm ile dısarıda gezerken birden baska kızın yanına gidip ona soru soracagını söledi gitti o ana kadar bende normal karsıladım sonra kızın bacaklarini oksadi ve elini tuttu aglayarak uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,