RuyaTabirleri.com

Rüyada Yatır Görmek

Rüyada yatır görmek çok iyi ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin isteklerine ve arzularına kavuşacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başarılarının ve mutluluğunun geçici bir süre değil de kalıcı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yatır Mezarı Görmek

Uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin azimli ve hırslı olması sayesinde hayatının hep zaferlerle dolu olacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yatır Ziyaret Etmek

Rüyasında yatır ziyaret ettiğini gören kişi üzerindeki ağırlıktan, içindeki huzursuzluktan, aldığı nazarlardan ve kötü elektrikten kurtulur diye tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam enerjisini ve isteğini yerine getirmeye vesile olacak olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada Evde Yatır Görmek

O evde hayat boyunca bol ve helal rızık olacağına, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin aile içinde istediği o mükemmel ve kusursuz yaşantıya kavuşacağına, ağız tadı, keyif, zenginlik ve sağlık içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Yatır Bulmak

Şifa ve kurtuluş olarak kabul edilir. Rüya sahibinin mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına ve o hayır kapılarının kendisi için açılacağına ve kişinin Allah’ın lütuflarına tabi olacağına işaret eder.

Rüyada Yatıra Gitmek

Başarı almaya ve zafer elde etmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin ticaret hayatındaki rakiplerinin önüne geçmeyi ve onları engel olarak önünden kaldırmayı başaracağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!