RuyaTabirleri.com

Rüyada Yatmak

Rüyada yatmak, maksada ulaşmaya, dileklerin ve duaların kabul olmasına, hayırlı kimselerle bir araya gelmeye, gönül hoşluğuna ve hafifliğine tabir edilir. Rüya sahibi yeni arkadaşlıklar edinecek, bu kişilerle sık sık bir araya gelip, yeni yerler gezip, başka başka güzellikler keşfedecek demektir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Şans ve uğur getirecek rüyalar arasında olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için neşeli günlerin geldiğine tabir edilir.

Rüyada Biriyle Yatmak

Rüya sahibinin bir kişiden yana büyük bir iyilik görmesi anlamına gelir. Kişi, çok zor durumda kaldığı ve başının büyük belada olduğu bir anda kendisine uzanacak bir dost eli ya da yardım eli sayesinde feraha çıkacak demektir.

Rüyada Ölüyle Yatmak

Rüyasında ölü bir kimseyle yattığını gören kişinin başına bazı musibetler gelecek bu nedenle de hayatı bir süre karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Bu durum da kişiye sıkıntı ve keder verecek, kara kara düşünmesine neden olacaktır.

Rüyada Yerde Yatmak

Rüyada yerde yatmak, rüya sahibinin ummadığı kişilerden ve beklemediği kapılardan hayır görmesine delalet eder. Bu durum kendisi için de büyük sürpriz olacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Uzanmak

Rüyada uzanmak rüya sahibinin yılların birikimi nedeni ile çok yorgun olduğuna ve dinlenmeye ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Belki de kısa süreli bir tatil kendisi için çok iyi olabilir.

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak gören kişinin hayatı konfor içinde geçecektir diye tabir edilir. Rüya sahibi hayatını zahmet çekmeden kazanacak, ailesini de gül gibi geçindirecek, borca ya da geçim sıkıntısına girmeyecektir.

Rüyada Yatak Yorgan Görmek

Rüya sahibinin konforunu ve lüksünü düşünerek hayatında farklılık yapmak istemesine işaret eder. Keyfi bir değişim anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yatmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Rojda (20 Nisan 2015 saat: 20:10)

    Rüyamda sarhoş olmuşum gece maddi durumu çok iyi birinin evine beraber onunla gitmişiz ve aynı yatakta yatmışız sabah uyanıyorum ve hiçbirşey hatırlamıyorum cocuk ve bn çırılçıplarık ben hemen kalkıp üstüme onun kıyafetlerinden giyiyordum aşağıya iniyordum ondan 1 2 uaş büyük ama çok ben kardeşi aşağı iniyor ve bana bakıp o dolgun diyor bende sinirle bakıp üstümü kapatıyorum sonra eve esmer bi çocuk gelyor onlrn abisi kızı rahat borakın diyor gidiyor yattığım cocuk gelip yardım ediyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,