RuyaTabirleri.com

Rüyada Yavru Fil Görmek

Rüyada yavru fil görmek, kişinin güç kazanmaya başladığını ve bulunduğu mevkinin çok üzerinde önemli görevlerde bulunacağını, bunun için zamana ihtiyacı olduğunu işaret eder. Yavru fil görmek, maddi olarak da birikim yapıldığının, kişinin maddiyata çok önem verdiğinin ve hayatının geri kalan kısmını parasal konularda rahat geçirmek istediğinin alametidir. Farklı yorumlara göre yavru fil görmek gelecek bir hediyeye, alınacak değerli bir mala veya eşyaya da yorumlanır. Kindar bir kimseye ve öfkeli bir karaktere de tabir edilen rüya, hanede irili ufaklı pek çok bereket kaynağı olacağını, hiçbir zaman dara düşülmeyeceğini de bildirir.

Rüyada Fil Görmek

Fil her zaman güç ve kuvvet sembolüdür. Rüyayı gören kişi için de güç sahibi olacağına dair bir işarettir. Toplumsal açıdan önemli bir lider olunacağına, kitleleri peşinden sürükleyecek kadar önemli bir konuma geleceğini, sözünü her ortamda dinleteceğini ve saygı duyulan bir kimse olunacağını tabir eden rüya aynı zamanda kişiye kin duyan pek çok düşmanın varlığına da işaret eder. Fil gören kişiler zengin ve güzel bir hayat yaşarlar. Bekarlar için varlıklı, sosyal statüsü güçlü biri ile evlilik yapmaya delalettir.

Rüyada Çok Sayıda Fil Görmek

Rüya sahibinin siyaset gibi konularda kendisini kanıtlamak için uğraş vereceğine, yeni bir parti, kulüp veya dernek kuruluşunda önder olacağını, liderlik yapacağını ve pek çok kişiyi etkileyecek iyi bir hatip olacağını bildirir. Çok sayıda fil, çok büyük bir güce sahip olmak ve elinde tutmak manasına da gelir.

Rüyada Yavru Fil Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada fil görmek psikolojik olarak kişinin geçmişi ile ilgilidir. Öfke ve kin gibi duyguları da temsil eden rüya, çok büyük olmayan ancak yine de kişiyi rahatsız eden, içinde sürekli olarak büyüttüğü bir öfkenin ve kinin dışavurumudur. Yavru fil, genellikle aile ve akraba çevrelerinden birine duyulan kötü hisleri, nefreti ve kini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yavru Fil Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yıldıray ok (31 Mayıs 2016 saat: 07:46)

  Selam rüyada yüksek hakim yerde deniz ve doğa manzaralı yerde evinin inşaatı ile sıkıntılı birşekilde uğraşırken evimin yanına başka inşaat başlatıyorlar büyük bir iş makinesi benim evimin temellerini yıkıyor yapmayın yıkmayın diye feryad etsekte nafile ve kaldırıp atıyor temelleri cok üzüldük ve bunaldık sonra makine kullanan arkadaşa kendi inşatınızla birlikte bizimkinide yeni yaparsınız dedim ama tebessüm etti olmaz dercesine sonra yanımızda yüksek deniz manzaralı bir evde varmış oraya çiktık burası iyi buraya birşey olmamış dedi ve makinanın kazdığı yıktıği yerlerden toprağın altından siyah fil yavruları çıktı tavşana benzeyen sonra onları kendine benzeyen başka bir mahlukat yemeğe başladı ve iniltilerini duymaya ve bazılarının yaralı birşekilde kaçtığını gördüm bunlar nasıl birşeymiş böyle dedim sonra uzak biryerde bir gece vakti üzererimize uzaklardan havai fişek ler atıyorlar büyük bir sesle patlıyorlar ve gecenin karanlığında daha karanlık dumanlar çıkıyor galiba yanında çocuklarım da vardı gibi bunlar ne dediler gibi hatırlıyorum bence kutlama dediğim kesindir sonra iş yerinin aracını kullanıyorum birde karşı şeritten gelen kırmızı otobus onu sollayan sarı kamyonla ben çarpıştım ve zincirleme kaza yaptık hertaraf kazaya karışmış araçlarla doluydu bu büyük kazada benim kullandığim arabaya çarpmasına rağmen fazla birşey olmamıştı hocam rüyam biraz karışık aklımda kalanı yazdım görebilecek enkötü rüyayı gördüm rüyada bir hayır çıkarmı bilmem saygılar

 2. Hll (10 Ekim 2015 saat: 10:28)

  Merhabalar… Rüyamda abim yengem ben deniz kenarindaydik. Suyun kenarında büyük bi kaplumbağa vardı. Kaplumbaganın arkasında da yavru bi fil vardı. Abim beni denize girmeye zorladı.denize girdim çıktım. Kaplumbağa yerinde yoktu. Onun yerine büyük kırmızı bir akrep vardı. Arkası bize dönükt ve Yüksek sesle bağırıyordu. Ama bu bağırmayı abim ve yengem duymuyor gibiydi. Sizce bu rüya nasıl yorumlanı???

 3. Mesut (28 Temmuz 2015 saat: 16:09)

  Rüyamda iki fiil gördüm biri büyük digeri ise yavru idi ikiside oyun oynuyor ve seviniyorlardı bu rüyanının yorumu ne oldugunu bilmiyorum ayrıca siyah bir yılan gördüm bu yılanın kıral kobra olarak tanımlıyordum rüyada ayrıca bu yılan karşımda duran adamı bigdu ve benim peşime verdi ısırdıgını his ettim tabi ısırdıktan sonra yanımdan bişeyler söylercemişcesine giti zehirlendigim icin kalp düzenim degistiginin farkındaydım bu tür yılanlı rüyaları sık sık görmeye başladım rüyayı yorumlarsanınız sevinirim teşekür ederim

 4. Hülya (26 Nisan 2015 saat: 04:39)

  Öncelikle bu rüyayı yorumlamanizi dort gozle bekliyor olacagim benim ruyamda sevdigim insani oguzhan isim olarakta manalari varmis ruyalarin bu yuzden yazmak istedim annem meral kiz kardesim sibel erkek kardesim berkay ve teyzem zuhalli goruyorum bi tren istasyonunda beklerken sag tarafim deniz mi okyanusmu tam olarak bilmiyorum ama buyuk bir gemi yaklasiyor annem gemi limana yaklasmadigi icin mavi merak olan suya kendini atiyor zorda olsa yardimla birlikte gemiye cikiyor erkek kardesim berkayda pesinden bogulma tehlikesi atarak oda gemiye binmis oluyor bizde istemeden istasyonda kaliyoruz teyzem ve bende uçaga biniyoruz ama icine degil tam dersi uçgin gövdesine biniyoruz yani tek hatirladigim kiz kardesim ve sevdigim adam istasyoda kaldi yolculuk adalar geciyor konusmamizda ama bayaga heyecan verici bir ruyaydi sonra teyzem ve mavi deniz mi okyanusmu olan yerde gökyüzünde ucagin uzerinde süzülüyoruz düşmeme heyecani biraz korku ama zevk alma duyfusunu resmen yasadim mavi semadasuzulen ucak bianda inişe geciyor ve yavru sürü halinde açık parlement mavi renginde yavru yunusbaligi görüyorum ucak inise gectiginde teyzem ve ben ayaklarimizla onlari yitiyoruz cunku ucagin kanatlari onlara çarpıyor bizde zarar gormesinler diye yitiyoruz sonra bi bölüm yavru fil yavrusu gordum yine parlement mavisi daha sonra ucak biraz gecti orayi su yesiline benzer yilan gordum ve sıçrayarak uyandim ve ilk defa araştırma yapmak istedim ve rüyamı unutmadan eksiksiz yazmak istedim cok uzun benim icin ama yorumlarsaniz cok mutlu olurum TEŞEKKÜR EDERİ. ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,