RuyaTabirleri.com

Rüyada Yavru Kediler Görmek

Rüyada yavru kediler görmek, sık sık sosyal ortamlarda bulunmak ve eski arkadaşlarla bir araya gelerek eğlenceli zamanlar geçirmek anlamına gelirken özellikle yorgunluk ve stresle geçen günleri geride bırakacak olan rüya sahibinin artık hayatın tadını çok daha iyi bir şekilde çıkaracağına yorumlanır. Kişinin kazancından nasiplenen çok sayıda insana yorumlanan rüya hayır yaparak sevap kazanılacağına ve alınan duaların kişiyi pek çok kazadan ve beladan uzak tutacağını bildirir. Birden fazla yavru kedi işlerin açılacağını ve kapanmış kısmetlerin geri geleceğini, kişinin elini attığı her işten kazançla ayrılacağını ifade eder. Farklı şekillerde fazla yatırım yapmak, döviz veya altın alarak birikim yapıp ilerleyen yıllarda sıkıntı çekmeden yaşamak demektir.

Rüyada Yavru Kedilerin Öldüğünü Görmek

Bir müddet yaşanacak kısmetsizlik veya kişiye uğursuzluk getiren bir kimseye delalettir. Yakın çevrede kişiyi adım adım takip eden, yaptığı her şeyle ilgilenen haset bir insanın varlığına yorumlanırken, bu kişinin verdiği rahatsızlıktan ötürü rüya sahibinin bazı tedbirler alarak daha dikkatli davranacağını ifade eder. Mevsim hastalıkları gibi ufak tefek rahatsızlıkların kişinin planlarında bozulmalara yol açsa da, kısa zamanda toparlayarak işinin başına dönüp çalışmalarına başarılı bir şekilde devam edeceğine delalettir.

Rüyada Yavru Kedilerin Saldırdığını Görmek

İğneleyici sözlere veya kıskançlıkla yapılmış bazı olumsuz eleştirilere maruz kalınacak bir döneme işaret ederken, kişiliğinden ödün vermeyen ve doğru bildiği yolda dimdik şekilde yürüyen rüya sahibinin bu gibi durumlara aldırış etmeden hedefine doğru emin adımlarla yol alacağına yorulur. Bazı durumlarda özel hayatı ilgilendiren bir meselede tüm sorumluluğun kişide olması ve zor bir karar almak zorunda kalmanın da ifadesidir.

Rüyada Yavru Kediler Görmenin Psikolojik Yorumu

Şefkat ve sevgi dolu bir kişiliğin temsili olan rüya, zor durumda olan her canlıya ilgi gösterip yardımcı olmak için elinden geleni yapan rüya sahibinin merhametli yapısını da ortaya koyar. Sorumluluktan kaçmayan ve adil davranmaya özen gösteren kişilerin ilkeli yaşamlarını temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!