RuyaTabirleri.com

Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada yavru köpek görmek, rüyayı gören kişinin, etrafında kendisi ile kan bağı bulunan çok küçük bir çocuk olduğuna ve bu çocuğun kendisi ile zaman geçirip oyun oynamak istediğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yakınları ile arasında çok güzel ve samimi ilişkileri olduğuna ve bu durumun rüyayı gören kişiyi çok mutlu ettiğine alamet edilir.

Rüyada Yavru Köpek Sevmek

Rüyada yavru köpek sevmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında istenmedik bir şekilde zarar verdiği birisinden zarar göreceği sırada, bu kişinin karar değiştirmesi sonucu büyük bir bela atlatacağına işaret edilir.

Rüyada Süs Köpeği Beslemek

Rüyada süs köpeği beslemek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri eşi ile büyük sorunları olduğuna ve bu yüzden sürekli tartıştıklarına alamet edilir.

Rüyada Çoban Köpeği Beslemek

Rüyada çoban köpeği beslemek, rüya sahibinin, çok sert ve çok yiğit biri olarak bilinmesinden ötürü düşmanları üzerinde çok büyük korku yarattığına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, ailesinin çok büyük saygı ve sevgi gösterdiklerine yorulur.

Rüyada Av Köpeği Beslemek

Rüyada av köpeği beslediğini gören kişinin, insanlara hava atmayı seven, çok para harcayan ve çok dikkat çekici işler yapan bir kişi olduğuna işaret edilir.

Rüyada Sibirya Kurdu Görmek

Rüyada Sibirya Kurdu görmek, rüya sahibine, iş hayatında ve aile hayatında başı sıkıştığında Allah’ın çok büyük yardımlar yaptığına ve rüyayı gören kişiyi, uğrayacağı büyük zararlardan koruyup rızkına göz dikenlere çok büyük sıkıntılar vereceğine tabir edilir.

Rüyada Köpek Sütü İçtiğini Görmek

Rüyada köpek sütü içtiğini görmek, çok büyük ve gaddar bir düşman sahibi olunduğuna ve bu kişinin yapabileceği şeylerden çok çekinildiğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!