RuyaTabirleri.com

Rüyada Yavru Kuş Görmek

Rüyada yavru kuş görmek, henüz olgunlaşmamış, zamana ihtiyaç duyan bir girişime işaret eder. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını henüz tam olarak alamadığını ancak, ilk emarelerin kişinin lehine olduğu haberler alacağını da tabir eder. İslami açıdan yavru kuş gören kişi birinin korumasına ihtiyaç duyan, ruhani açıdan ve inanç açısından zayıf bir kimsedir. Dini açıdan henüz olgunlaşamadığının ve çok daha fazla yol alınması gerektiğinin de alametidir. Yavru kuş gelecek küçük ama sevinçli bir habere, alınacak kıymetli bir eşyaya veya ziynete de yorumlanır. Yeni başlangıçlar yapıldığına, kişinin mevcut işinden ayrılıp, kendi işini kurma düşüncesine gireceğine de delalet eder.

Rüyada Kuş Görmek

Kuş rüyaları genellikle alınacak iyi ve güzel haberlere yorumlanır. Rüya sahibinin beklediği habere kavuşacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına ve hayatında yepyeni bir döneme adım atacağına haber verir. Kuş görmek hastalar için de iyileşme belirtisidir. Hayırlı rüyalar arasındadır ve sevilen kişilerden çok mutlu havadisler gelmesine de alamet eder. Rüyasında kuş gören kimse, uzakta bulunan akrabalarına veya sevdiklerine de kısa süre içinde kavuşup hasret giderme imkanı elde eder.

Rüyada Yavru Kuş Beslemek

Yavru kuş beslediğini gören kişi küçük girişimlerde bulunur. Sonucunu uzun zaman sonra göreceği işlere atılacağının da habercisi olan rüya, kişilerin yaptıkları küçük yatırımların, daha sonra çok büyük gelirler elde edecekleri kaynaklara dönüşeceğinin de müjdesini verir. Kuş beslemek aynı zamanda kişinin hanesine gelecek olan yeni bir bebeğe veya bekarlar için de genç yaşta yapılacak hayırlı bir evliliğe delalettir.

Rüyada Yavru Kuş Görmenin Psikolojik Tabiri

Yavru kuş, zayıf ve güçsüz bir kişiliğin, kişinin kendisine kol kanat gerilmesini istediğinin ve tek başına karar alamayan bir karakterin sembolüdür. Korunmasız bir hayata ve kendini savunamayan kişilere işaret eden rüya, aynı zamanda iyi kalpli ve saf düşünceli biri olunduğuna da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yavru Kuş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nurullah (30 Kasım 2016 saat: 22:58)

  Rüyamda yeni doğmuş yavru bir kuş gördüm. Onu besliyordum. Hemen dibimde bir kuzgun vardı kapkara.. Onu yemek istiyordu. Bende o kuşa herzaman bakamayacağımı beslemeyeceğimi düşündüm. Kuzgun dizlerimin üstüne çıktı. Bende yavru kuşu ona uzattım. Kuzgun ağzı ve pençeleriyle kuşu boğmaya başladı. Kuş çıplıklar atıyordu. O esnada uyandım. Aynı gün 4 yıl boyunca sevdiğim kızın nişanlandığını duydum. O kara haberle ilgili miydi yoksa tabiri farklımı merak ediyorum ..

 2. sevo (30 Kasım 2016 saat: 07:54)

  Rüyamda Annesiz kalan bir yavru kuşu usumesin diye etegime sariyordum yumurtadan yeni ciktigi icin surekli yemek yemek istiyordu ve etegimi eseliyirdu bende su bulmak icin uzun bir yola cikiyirdum kuşa su aramaya cikarsin eşim ve oglum karsima cikip suyu istiyor lardi onlara verip tekrar kus icin su aramaya cikiyordum .

 3. Hakan (21 Mart 2016 saat: 07:34)

  Merhaba…
  Rüyamda,eşim ile beraber uyudugumuz yatagın yanı dan
  Rulo şeklindeki kemerimin içinde hareketli birşey farkettim…gece vaktiydi.sokak ışıgı odayı hafif aydınlatıyordu.kemeri yerde çırpınarak sürüklüyordu.gürültüye eşimde uyandı.önce fare sandık.sonra rulo kemer içinden yavru bir kuş çıkıp bize dogru (yataga)kanatlandı…bana dogru geldikçe bende gel dedim elimi uzattım ve elime kondu…sevimli koyu renkli bir yavru güvercin di.pencereden dalmak için cama gfldigimde, camın önünde anne ve babası bekliyordu.camı açıp kusu braktım.anne ve babasıda pesinden gitti..
  Dfgerli yorumlarınızı belliyorum.

 4. yakup yenisu (05 Nisan 2015 saat: 17:31)

  S.A…ruyamda bisikletli birisi cok guzel bir kus yavrusu beraberinde getiriyor ve Renkli Kus yavrusu yere inince Agzindan karton parcasini sanki öksurerek disari cikratiyor ve rahatlamis gibi dururken bir tane kucuk cocuk geliyor ve Kusu Eliyle tutup SIKIYOR,sanki onu öldurmek istercesine..ona ne yaptigini veya Kusa ne oldugunu hatitlamiyorum…bunu bana yorumlayabilirseniz mutesekkir olurum..

  saygilarimla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,