RuyaTabirleri.com

Rüyada Yay Görmek

Rüyada yay görmek, çok iyidir ve rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına alamet eder. Rüya sahibinin sağlığının bozulmayacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, rızkının kesilmeyeceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun da baki olacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Yay Burcu Görmek

Rüyayı gören kişinin düzenli, derli toplu ve disiplinli bir hayatı olacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yay ve Ok Görmek

Rüyasında yay ve oku bir arada gören kişinin özel hayatında çok sürpriz ve müjdeli gelişmeler olacak demektir. Rüya sahibinin karşı cinsten olan, onu etkileyecek, kendisine hayran bıraktıracak ve kalbini çarptıracak bir insanla karşılaşacağına ve o kimseye karşı yoğun duygular besler olacağına tabir edilir.

Rüyada Yay Kullanmak

Rüyayı gören kişinin hayallerini, isteklerini, hedeflerini, amaçlarını ve beklentilerini gerçekleştirmek için bazı metotlar kullandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin arzularına ulaşmak için girdiği yollara ve denediği yöntemlere alamet eder.

Rüyada Yay Atmak

Rüyada yay atmak, iki şekilde tabir edilir ve bu rüya hem olumlu hem de olumsuz şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin uykusunda yayı istediği noktaya atmayı başardığını görmesi o kişinin şansının yaver gideceğine ve isteklerinin gerçekleşeceğine yorulur. Fakat rüyayı gören kişinin uykusunda yayı atmayı başaramadığını görmesi de maddi ve manevi olarak kayıplar yaşayacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, çok mutsuz ve hasta olacağına işaret eder.

Rüyada Altın Yay Görmek

Rüyayı gören kişinin kazanacağı zaferlere işaret eder ve mutlak bir galibiyet olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!