RuyaTabirleri.com

Rüyada Yayla Görmek

Rüyada yayla görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğine ve bundan sonrasından bunun sürekli olacağına işaret eder. Borçların biteceği, işlerin hafifleyeceği, yükümlülüklerin azalacağı ve hayatın kolaylaşarak yoluna gireceği anlamına gelir. Bu rüya gerek maddi gerekse manevi anlamda hayır bulmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Aynı zamanda daha fazla dünya malı elde etmeye ve zenginliğe kavuşmaya yorulur.

Rüyada Yaylada Oturmak

Rüyada yaylada oturduğunu gören kişi hayırlı ve güzel haberler alır çok sevinir. Hayatında sürpriz gelişmeler yaşanır, çektiği zahmet ve çile sona erer. Kişi daha rahat geçinmenin ve kazancını arttırmanın yollarını bulur ve para sıkıntısından kurtulur. Rüya sahibi kendisini üzen her türlü derdini, kederini de ardında bırakır diye yorumlanır.

Rüyada Yayla Evi Görmek

Rüyada yayla evi görmek, rüya sahibinin önünün açılacağı ve isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi rahata, huzura, bolluğa kavuşacak, her türlü derdinin de şifasını bulmayı başaracak demektir.

Rüyada Dağ Evi Görmek

Rüyada dağ evi görmek, rüyayı gören kişinin makam sahibi olacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına ve meslek hayatında en yüksek zirveye çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, işlerin açılacağına, hayatın kolaylaşacağına ve bolluğun geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin geniş geniş yaşayacağı, geçim derdi olmayacağı ve mutluluğunun bir ömür süreceği anlamına gelir.

Rüyada Çiftlik Görmek

Rüyada çiftlik görmek, mutlu, huzurlu ve lüks bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayatı olacağına delalet eder. Kişinin huzurlu, sakin ve dingin bir hayat yaşayacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yayla Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Onur (04 Kasım 2015 saat: 15:50)

    ruyamda ineklerin olduğu bi yere gitmiştim ve orda Köpekler vardı önce korktum ama Köpekler sanki sahibiymişim gibi bana hiç bişey yapmadılar orda yüksek bi yer vardı ağaç tan yapılmış bi yer oranın üstüne çıktım ve oturdum orada Ineklerin yanında kaldım gece oldu hala orada oturuyordum

  2. sibel (12 Eylül 2015 saat: 09:23)

    Ruyamda yaylada oldugumu gordum. Bu yayla meraya kurulan daha once gttgm icinde cesmeden baska bise olmayan bi yer normalde. Ruyamda ise cesmeden yaylada kurulan cadirlara kadar yollarn ciceklendgini gordum. Kucuk yesil minik calilar filan.Icimden ne kadar guzel olmus diye sevindim.cesmenin onundeki havuzda ise bir suru bidon.suyun icine bidonlarda su koymuslar dogusunlar diye. Havuzda ki su hafif tozlu. Cadirlara dogru gittimde dimdilerde yeni dogum yapan yengemi hamile goruyorum tekrar. Hafif rahatsiz gibi. Annemle birlikte tengemi Sicak su dolu bi kuvete yatiryrz onu rahatlasin die. Bir yengem daha var orda onunlada kusmusuz pek birbirimize yanasmiyoruz. Dogru duzgun selamlasmiyoruz bile.

  3. Şule (01 Şubat 2015 saat: 11:33)

    Rüyamda annemle konuşuyorduk dikkat et kendine o gelirse elinden kurtulmak çok zor hatta imkansız diyordu bende balkona çıktım bi’ şey beni aniden tuttu ama ne olduğunu göremiyorum bende bildiğim kadarıyla 3-5 sure okudum biraz daha kendine çekmeye çalıştı sonra bıraktı ardından annemin teyzesiyle konuştum o da diyordu ki o öyle 3-5 sure okumakla gitmez onun elin düşen kurtulamaz seni tutan başka bi’ şeydir dedi sonrasında uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,