RuyaTabirleri.com

Rüyada Yazar Görmek

Rüyada yazar görmek, yaşamın acımasızlığından, kötülüğünden ve insanlara zulmetmesinden çok zarar görmüş, artık sıkıntı ve sorunlar ile boğuşmaktan usanmış ve karşısına çıkan kötü insanlardan ötürü hayattan ve insanlardan elini eteğini çekmiş bir kişiye delalet edilir. Aynı zamanda, kendi kurduğu tek kişilik dünyasında yaşamayı çok seven bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Yazar Olduğunu Görmek

Rüyada yazar olduğunu görmek, uzun bir zamandır giriştiği tüm işlerden başarısızlık ile çıkan rüya sahibinin, artık şansının döneceğine ve istediği her şeye kavuşup büyük paralar kazanacağına işaret edilir.

Rüyada Yazar Birini Görmek

Rüyada yazar birini görmek, istenen ve hayal edilen şeylere çok ve düzenli çalışarak ulaşılacağına ve büyük başarılar kazanılacağına tabir edilir.

Rüyada Güzel Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada güzel yazı yazdığını görmek, iş hayatında çok iyi çalışmalar yapılarak çok büyük paralar kazanmaya ve kazanılan para ile hem refah içinde yaşamaya hem de yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye yorumlanır.

Rüyada Bir Kimsenin Kendisi İçin Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada bir kimsenin kendisi için yazı yazdığını görmek, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirilmesi sonucu yüklü miktarda para kazanılacağına ve rüya sahibinin istediği ve yüreğinden geçen her şeye sahip olacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Sayfa Üzerine Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada bir sayfa üzerine yazı yazdığını görmek, rüyayı gören kişinin, epey uzun bir süredir görmediği ya da pek tanımadığı bir akrabasından kalan bir mirasa konacağına işaret edilir.

Rüyada Kendini Yazar Olarak Görmek

Rüyada kendini yazar olarak görmek, işlenen günahlardan, yapılan kötülüklerden ve insanlara uygulanan eziyetlerden ötürü vicdan azabı çekmeye ve bu vicdan azabından bir nebze olsun kurtulmak için tövbe istiğfar etmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!