RuyaTabirleri.com

Rüyada Yazı Görmek

Rüyada yazı görmek, çok hayırlı ve güzeldir.Gerçekliği olan işlere, ayakları yere basan ve biraz çalışma ve gayret etme sayesinde gerçekleşecek hayallere, elle tutulur, gözle görülür işler yapmaya ve başarılı olmaya, ispatı olacak belgeli mallara, bu malların sahibi olmayı kanıtlayabilmeye tabir edilir. Rüyada yazı görmek, kazancın, mutluluğun, sağlığın, huzurun, keyfin, neşenin ve ağız tadının bir ömür süreceğine yorulur.

Rüyada Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada yazı yazdığını görmek, rüya sahibinin nefsine ve egolarına yenik düşeceğine delalet eder. Kişi hak yolunu terk edecek, yanlış yollara sapacak ve bu sayede kazanç ve rızık elde etmiş olacak fakat bir yandan da adına leke sürdürüp, başını öne eğdirecek demektir.

Rüyada Yazı Tahtası Görmek

Rüyada yazı tahtası görmek, rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder. Kişi bu sayede dertlerinden, sıkıntılarından ve geçim derdinden kurtulacak, rahata erecek ve büyük oranda mal varlığı edinecek demektir.

Rüyada Yazı Tahtasını Silmek

Rüyada yazı tahtasını silmek, rüya sahibinin iş ortaklarıyla görüş ayrılıkları ve fikir çatışmaları içine gireceğine bu nedenle de bu işi kurarken herkesin ortaya koyduğu sermayesini geri alıp, kendi yoluna gideceğine tabir edilir.

Rüyada El Yazısı Görmek

Rüyada el yazısı görmek, rüya sahibinin ileride herkes tarafından tanınan, bilinen, televizyonlara, gazetelere ve dergilere çıkan, sokakta insanlar tarafından büyük ilgi gören kişi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Duvara Yazı Yazmak

Rüyada duvara yazı yazmak, rüya sahibinin çalışkanlığına ve başarıya bir türlü doymadığına işaret eder. Kişi böylelikle çok önemli ve ciddi işlerin başına geçecek ve büyük insan olacaktır diye yorumlanır. Şan, şöhret, itibar kazanmaya herkesin sevdiği bir kimse olmayı hak etmeye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yazı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. senem (20 Mart 2014 saat: 23:31)

    rüyamda tebeşir taşı ile duvara yazı yazıyordum ve sol tarafımda bir adam da duvara yazı yazıyordu arkamda bir kadın vardı sessizce bakıyordu ben adamın yazısını üzerini karalayıp tekrar ben yazdım böyle yazılır diye söyledim ve gelecekte bakarlar dedim el yazısıyla yazı yazdım duvarda yuvarlak birşey vardı sağ ve sol tarafına yazı yazdım ve okudum bir erkek ismi yazdım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,