RuyaTabirleri.com

Rüyada Yazı Okumak

Rüyada yazı okumak, İslami açıdan alınyazısına işarettir. Kişinin kaderine karşı gelmek istediğine ve alın yazısına direnmek istediğine ancak çaresizliğine işarettir. Öte yandan yazı okumak görülen yazıya bağlı olarak anlamlandırılmalıdır. Kişi yazının içeriğini hatırlıyorsa rüya tamamen ona uygun olarak yorumlanmalı ancak yazı okunmuyorsa bu durumda kanuni bir ihtar veya sıkıntı ile baş etmek zorunda kalınacağını, mahkeme veya hapis durumlarının söz konusu olacağını da bildirir. Yazı okumak bekar kişiler için nikahlanmaya da delaletken, öğrenciler için önemli bir sınavdan üstün başarı sağlamak anlamına da gelir. Yazı okuduğunu gören kişi yaşlı ise imanı güçlenir ve Kuran okumaya başlar.

Rüyada Yazı Yazdığını Görmek

İlim yolunda kararlı bir şekilde yüründüğünü ve kişinin hayatı boyunca öğrenmeye karşı istekli olacağını, yapacağı her işte bilgi ve birikimini kullanarak çok daha iyi yerlere geleceğini bildirir. Bir kağıda yazı yazdığını gören kişi önemli bir haber alır. Yazılan yazının içeriği hatırlanıyor ise tamamen o şekilde yorumlanmalıdır. Rüya sahibi yazı yazdığını görüyor ama ne yazdığını hatırlamıyorsa bir anlaşmaya imza atar, evlenir, yeni bir iş kurar ya da devletle ilgili önemli bir yardım alır. Miras işleri ya da tapu gibi işlemlere de alamet eder.

Rüyada Yazılı Bir Kağıt Bulmak

İçinde yazı geçen rüyaların hepsi yazının mahiyetine göre yorumlanmalı, yazı hatırlanmıyorsa da genel yorumlara bakmalıdır. Yazılı bir kağıt bulan kişiye devletten gönderilmiş bir evrak ya da mahkeme kağıdı gelir. Hapiste olan kişiler için özgürlüklerine kavuşmak anlamına geldiği gibi, boşanma veya nikah gibi anlamları da vardır. Rüyanın diğer unsurları ile beraber yorumlanmalıdır.

Rüyada Yazı Okumanın Psikolojik Yorumu

Genellikle öğrenim hayatını sürdüren kişilerin gün içinde sürekli olarak çalışmaları ve yazı yazmaları sonucunda görülen bir bilinçaltı rüyasıdır. Aynı zamanda yazı yazmak kişinin iletişime geçmek istediği biri olduğuna ve içinde sakladığı bazı düşünceleri açığa vurmak istediğinin de göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yazı Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. Murat altin (23 Aralık 2016 saat: 20:53)

  Merhaba. Ruyamda yeşilliklerle dolu bir bahcede gezerken çimlere batırılmış bir levhayı okumak için çevirdigimde herşey güzel olacak yazıyordu sonrasinda uyandim ilk defa böyle bir ruya görüyorum.bilinc altı desem sıkıntılı bir durumda değilim yorumlarsaniz sevinirim.

 2. ben kimim (11 Ağustos 2016 saat: 21:22)

  Ruyamda dış mekan belli değil sadece sevgili yazısı ve benzer kelimeler yazıyor ama okumakta zorlanıyorum ve dış mekan krem rengi kâğıtta hani televizyonlardaki define haritası gibi ve bn bir öğrenciyim hemde 14 yaşında ondan sonra tekrar rüya görüp
  kabus gormus gibi uyanıyorum
  Bana aciklayabilirmisiniz lütfen

 3. Eda (28 Temmuz 2016 saat: 07:24)

  Ya ben birçok rüyamda uzun yazılar okuyorum bu yazılar normaldede karşıma çıkıyo bu yazı günlük hayattaki kadar net oluyo ve büyük bir kısmını hatırlıyorum dün gece iki arkadaşımla yazışıyodum ve büyük bir kısmını da hatırlıyorum ama bu tarz rüyalarımda genelde en çok karşıma çıkan kelimeler; mor kahverengi gül menekşe aşk bunların dışındakiler ise günlük hayattaki gibi tabelalar…

 4. ayşe yılmaz (16 Haziran 2016 saat: 10:34)

  Rüyamda yeni alınan arabamız ile yurt dışına gidiyorduk.Fakat gittiğimiz yerin Hitler dönemi Almanya’sından bir farkı yoktu. Savaş alanı gibiydi. Araba ile kapı büyüklüğünde yığınların üzerinden atlıyorduk. Arabada sadece annem babam ve ben vardım. kardeşlerim yoktu.Arabadan indik ve solumda duran duvara baktım. Duvarda bir kız resmi vardı. Kızın gözleri çok büyüktü ve beyaz kısımları yoktu yani kızın gözlerinin tamamı siyahtı. Resmin yanında ise ‘Babası ve dedesi tarafından çok sevilen bilmem ne(kızın ismini unuttum) tacize uğradığı için asılmıştır’ yazıyordu. Sağıma döndüğümde ise bir cadde boyunca asılmış insanlar gördüm.Sizce ne anlama geliyor.

 5. Büşra Sandıkcı (02 Mayıs 2016 saat: 06:00)

  Rüyamda okuldan mezun oldu Büşra Sandıkcı yazısını gördüm arkadaşlarımda gülüyoruz mutluyuz sonra hoca ders anlatıyordu bizde gülerek dinliyorduk hocada mutluydu dersten dışarda çocuk sesleri vardı derse on katılıyorlardı hoca erkekti kardeşim de yanımıZdaydı
  Yorumlar mısınız?

 6. Emine (23 Şubat 2015 saat: 07:29)

  Hala nikahlı olduğum ama gerçekte ayrıldığımız eski bir nişanlım var. Ben barışmak istiyorum. Rüyamda onun arkadaşlarıyla yuvarlak gibi bir masa etrafında sandalyelerde oturuyoruz. En başta ben oturuyorum. Ben bu ayrılıkta tek siçlu olmadığımı anlatmaya çalışıyorum bunu da bir kağıda yazdığım yazıyı okumakla yapıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,