RuyaTabirleri.com

Rüyada Yazıcı Görmek

Rüyada yazıcı görmek, yoğun tempolu bir iş hayatına işaret eder ve ilerleyen dönemlerde kişinin başını kaşıyacak vakit bulamayacağını fakat kazancının da bu yoğunluğa göre gayet iyi olacağını bildirir. Çok çalışmaktan şikayet etmeyen rüya sahibinin işini daha da geliştirmek için türlü yöntemler deneyeceğini, sürekli olarak kendisini de geliştirmeye devam edeceğini tabir eder. Yenilikleri takip eden, iş hayatını risk atmadan çok hassas şekilde davranan kişilerin gelecekte zengin olacaklarının delaletidir. Kişinin kendisine çok doğru hedefler koyduğunu, elinden gelenleri, yeteneğini ve mevcut koşullarını düşünerek gelecek planları yaptığı için iş alanında hiçbir sorun yaşamadan rahatça ilerleyeceğini ifade eder. Matematik, muhasebe, idari işler konusunda becerikli olmak ve bu mesleklerde kariyer yapmak manasına da gelir.

Rüyada Yazıcı Almak

Maddi olanakların bir anda açılacağına ve olumlu gelişmelerin rüya sahibinin ufkunda da yeniliklere neden olacağına, mevcut işten ziyade daha iyi kazanç elde edilecek başka bir iş için girişim yapmayı düşünen rüya sahibinin bu konuyu ailesine açarak fikirlerini alacağına tabir edilir. Eldeki imkanları, aileden alınacak destekle birleştirip akıllıca bir gelecek kuracak olmaya yorumlanır.

Rüyada Yazıcı Tamir Etmek

Bozuk, çalışmayan veya eski bir yazıcıyı tamir etmek bilinen düzenin korunacağını ve riske atılmak için şartların pek uygun olmadığını ifade eder. İş hayatında değişiklik yapmak isteyenler için daha uzun süre beklemeleri gerektiğini, mevcut koşulları koruyup, iş konusunda kendilerini garanti altına aldıktan sonra harekete geçmelerinin en doğrusu olacağını tabir eder. Bu rüyayı görenler aileleri de dahil olmak üzere kimseden maddi ya da manevi yardım almadan bugüne gelmiş kimselerdir. Kendilerini kanıtlamış, becerileri ile ekmeklerini kazanmış, haramdan korkan kişiler olduklarını tabir eder.

Rüyada Yazıcı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yoğun bir düşünce sürecinde olunduğunu, kişinin sürekli olarak hayatında olan bitenleri düşündüğünü, geçmişi çok fazla didiklediği için geleceğe yönelik hayal kurarken kendisini tedirgin hissettiğini vurgular.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!