RuyaTabirleri.com

Rüyada Yazma Görmek

Rüyada yazma görmek, hayırlı ve güzel olaylar yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı kısmeti ve onunla yaşanacak uzun ve mutlu bir ömre tabir edilir. Kişinin gönül işlerinden yana şansının dönmesine ve huzur bulmasına yorulur. Aksiliklerin son bulmasına, işlerin yoluna girmesine, rüya sahibinin yüzünün gülmesine işaret eder. Aile hayatındaki mutlu geçim anlamına gelir.

Rüyada Yazma Bağlamak

Rüyasında yazma bağladığını gören kişinin zor gününde yanında olan arkadaşları olduğuna ve arkadaşlıklarının da öyle üç beş ay değil ömür boyu sürdüğüne tabir edilir. Rüya sahibi arkadaş konusunda çok seçicidir bu yüzden çevresinde yalan yanlış kişiler yoktur.

Rüyada Yazma Almak

Rüyada yazma almak, aşktan yana hayır bulmaya işaret eder. Allah rüya sahibine aradığı gerçek mutluluğu bulacağı kişiyi sonunda nasip edecek ve onunla dünya evine girip mutlu olacak demektir.

Rüyada Yırtık Yazma Görmek

Rüyada yırtık yazma görmek evdeki hesabın çarşıya uymamasına işaret eder. Rüya sahibi hayatıyla ilgili planlar yaparken, hayatın karşısına çıkardıkları tamamıyla farklı olacaktır. Kişi bu sefer tüm planlarını yeniden yapmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Birine Yazma Vermek

Rüya sahibinin mutlu olmasını çok istediği, çok sevdiği, onun yüzünün gülmesi için dua ettiği bir yakının güzel haberlerini alıp çok sevineceği anlamına gelir. Bu kişi rüya sahibinin nazarında çok özel ve çok önemli kimsedir.

Rüyada Siyah Yazma Görmek

Siyah yazma rüya sahibinin güvenilir olup olmadığından şüphe ettiği birinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişinin bir türlü dost mu yoksa düşman mı olduğunu anlayamayacak, bu nedenle de onunla ilişkisini son derece mesafeli tutacaktır.

Rüyada Yemeni Görmek

Rüyada yemeni görmek tok gözlü, küçük şeylerle mutlu olabilen, alçakgönüllü ve hayattan büyük beklentileri olmayan kişi ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,