RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeğenini Görmek

Rüyada yeğenini görmek, mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, hayatını ve işlerini yoluna koyacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına ve kendisi için hayırlı olacak yatırımlar yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin işine dört elle sarılacağına, bu sayede mesleğinde en yüksek noktalara geleceğine ve zaferler elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yeğenini Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin yeğeninin çok iyi olduğu haberini alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yeğeni ile geçireceği güzel günlere ve uzun yıllara rivayet edilir. Kişi, yeğeni ile yakın ilişkiler içerisinde olacak ve onu doyasıya yaşama fırsatı yakalayacak demektir.

Rüyada Yeğenini Hasta Görmek

Rüyanın tam aksine hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü yeğenin hayatında herşeyin yolunda gittiğine, hiçbir sorunu olmadığına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun da yerinde olduğuna alamet eder.

Rüyada Yeğenini Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin yeğeninin çok mutlu olduğu haberini alacağına yorulur. Rüya sahibinin onunla gururlanacağı, sevincine ortak olacağı ve onun sayesinde kendini çok iyi hissedeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeğenini Emzirdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda emzirdiğini gördüğü yeğenine büyüklük yapacağına, onun her zaman başında olacağına, hataları, doğruları, günahları ve sevapları ile ona sahip çıkacağına ve her zaman arkasında duracağına işaret eder.

Rüyada Yeğenini Dövmek

Rüya sahibinin yeğeninin aldığı bir karar konusunda onu en fazla destekleyen kişi olacağına ve yeğeni için elinden gelen her türlü yardımı yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeğeninin yapacağı bir işe ön ayak olacağına alamet eder.

Rüyada Yeğenini Sevmek

Rüyayı gören kişi kadınsa anaç olduğuna, erkekse babacan olduğuna ve herkese karşı iyi niyetle yaklaştığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeğenini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. tolga (22 Haziran 2014 saat: 05:12)

    Rüyamda kardeşim beni tahminimce 04.30- 05.00 saatlerinde uyandırıyor kalkıyorum nasıl oluyor bilmiyom ama birden elime büyük boy kuran ı kerim geliyor içini görmüyorum fakat kapağın deseninden kuran ı kerim olduğunu düşünüyorum neyse bizim ara sokakta yürürken Bi kapıdan giriyoruz sonra birden kendimizi ablamların evinde buluyoruz ablmlaroın evinde Bi,sure dolanıyoruz ama evde ne ses var ne seda sabah geç saat olmasından dur diyorum sonra birden kendimizi balkonda buluyoruz sonra ben kardeşime bana güven seni eve götüreceğim diyorum,sonra elimdeki kuran ı kerime sıkıca sarılıp gözlerimi kapatıyorum kardeşim de bana gülüyor böylemi eve götüren falan bende bana guvenmezsen olmaz ki zaten diyorum oda alaycı bir ses tonuyla Tamam hadi götür güveniyorum sana ben yine kuran ı kerime sarılıp gözlerimi,kapatıyorum bizi eve götürmeye çalışıyorum ama olmuyo sonra kardeşim balkondan aşağıya bakıyo eniştemi görüp onla konuşuyor o da tam hatırlamıyorum yiğenim tek başına arabaya binip yaralandığını mı ne soyluyor tabii ben bunları duymuyorum kardeşim bana söylüyor bende inanmıyorum balkondan aşağı baktığımda yiyenim yüzüstü yatıyo eniştemde vücudundaki çizikleri sayıyı en son 67 yada 57 soylediğni duydum çizik dedim ama kanıyordu bayaği neyse yiyenim aglıyarak toparlandı yüzünü dondu gözün altında Bi çizik gördüm ama oyle kan boşalıyor ki çok fena Bi şekilde annemde diyoki gençlik kanı ya göz yaşı boşalıyo tabii ben sinirlendim içimden bunlar niye hastaneye goturmuyo diye için için kızıyodum sonra yiğenim bana bakarak tek başıma arabaya bindim ondan böyle oldu diyo ve ağlıyo yüzünden yine o,şekilde kan akıyor ben onu öyle görünce ağlamaya başladım ama cok feci bir şekilde eniştem beni öyle görünce anneme laf atar gibi gençlik göz yaşları diyo neyse annem bana tüpün altını yaktırıyor ki çay içsin bu kadar ha yiğenimin yüzünde öyle Bi kan geliyor ki kanın deli deli akan Bi su olmuştu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,