RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeğenlerini Görmek

Rüyada yeğenlerini görmek, rüyayı gören kişinin içini rahatlatacak, ısıtacak ve kıpır kıpır edecek hayırlı ve uğurlu olacak güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, rahatının ve keyfinin de yerine gelmesine vesile olacak bazı yeniliklerin yaşanacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına yorulur.

Rüyada Yeğenlerinin Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin onlara ne kadar bağı olduğuna ve onları adeta kendi çocuklarıymış gibi sevdiğine, üstlerine titrediğine, koruyup kolladığına, güzel bir gelecekleri olsun diye maddi ve manevi olarak herşeyini onlar uğruna seferber ettiğine rivayet edilir.

Rüyada Yeğenle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda yeğeniyle kavga edip onu dövdüğünü görmesi ona bir konuda yardımcı olacağına, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına tabir edilir. Fakat rüya sahibinin uykusunda yeğeninden dayak yediğini görmesi de ona bir işinin düşeceğine ve onun da kendisini geri çevirmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Yeğenle Oynamak

Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının kendisinden yana olacağına bu sayede başarılarının önündeki engellerin kalkacağına ve rüya sahibinin hak ettiklerine kavuşacağına işaret eder. Mesleki kariyer edinmeye ve yükselmeye alamet eder.

Rüyada Yeğenle Evlenmek

Rüyayı gören kişinin amaçlarına nail olacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, iyilik, hayır ve güzellik bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Yeğenle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin kolaylıklarla ve yeniliklerle karşılaşacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, sevineceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, esenlik bulacağına yorulur. Rüya sahibinin Allah’ın kendisine açacağı hayırlı kapılar sayesinde zorluklardan, sıkıntılardan ve zahmetten kurtulacağına ve tabiri caizse gün yüzü göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,