RuyaTabirleri.com

Rüyada Yelek Giymek

Rüyada yelek giymek, paye almak veya takdir görmek demektir. Nakışlı yelek giymek insanların gözünde saygınlığının yükseleceğini ve yapılan işlerde unvan sahibi olunacağını bildirirken, siyah yelek giymek aile işini sürdürmek veya kurulan işi büyüterek tüm aileye geçim olanağı sağlamak anlamındadır. Beyaz yelek giyen kişi sözlenir veya nişanı olur. Evlenmek manasına da geldiği gibi, özü sözü bir olunduğundan ötürü herkesin güvenini kazanan biri olmaya da alamettir. Yelek giyen kişi bekarsa talibi çok olur. Evli kişilerin erkek evladı olacağına yorulurken hanede kişiden büyük bir erkeğin sözünün geçtiğine de işarettir. Yelek kişinin yeni bir meziyet sahibi olacağına veya sahip olduğu bir yeteneğin farkına yeni varacağı için bu alanda bazı çalışmalar yapacağına, kursa katılacağına ifadedir. İlerleyen zamanlarda bu meziyetle alakalı bir iş oluşturma durumunun söz konusu olacağına da vurgu yapar.

Rüyada Yelek Almak

Beyaz yelek damat olmak veya nişanlanmak demek olduğundan bekar kişiler için güzel bir kısmetleri olacağına ve kısa süre sonra evlilik yolunda önemli adımlar atacaklarına tabir olunur. Özellikle beylerin olgunlaşma evresine girdiklerini ve eski havai hallerinden eser kalmadığını, sorumluluk almaya hazır oldukları için hayatlarını çok farklı yönlerde geliştireceklerini ifade eder. Siyah yelek aldığını gören kişiler mesleki anlamda ün sahibi olacakları bir kariyere imza atarlar. Yeşil yelek ise hayatını huzur içinde geçirmek, ciddi sağlık sorunlarından uzak olmak manasındadır.

Rüyada Eski Yelek Görmek

Yaşça rüya sahibinden büyük birinden alınacak nasihatlerle iş hayatındaki sorunları çözmek, bu kişinin manevi desteği dışında maddi katkıları ile borçlardan da kurtulmak anlamına gelir. Eski yelek evliliğin uzun olacağına yorulduğu gibi uzun ömürlü olunacağını da tabir eder.

Rüyada Yelek Giymenin Psikolojik Yorumu

Kendinde değişiklik yapmak isteyen kişilerin bilinçaltında yatan farklılık arzularına gönderme yapar. Özellikle dış görünüşlerini daha çekici hale getirmek isteyen kişilerin kendilerine katacakları özelliklerle ve elde edecekleri unvanla beğeni toplamayı arzu ettiklerinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!