RuyaTabirleri.com

Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek, iyi değildir. Sıkıntı, dert ve kahır çekmeye, uğursuz ve arsız kişilerle karşılaşmaya bu nedenle de hayatın tadının kaçmasına işaret eder. Kısmetin ve şansın kapanmasına, borçlanmaya, hastalanmaya, yerinden yurdundan olmaya ve mutsuzluğa tabir edilir. Rüyada yelek görmek, tüm iyiliklerin ve hayırların uzağında kalmaya, varlıktan değil yokluktan nasip almaya işaret eder.

Rüyada Yelek Giydiğini Görmek

Rüyada yelek görmek ne kadar uğursuzsa, yelek giydiğini görmek de bir o kadar uğurludur. Şans, kısmet, bereket ve gelir kapılarının açılmasına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntıdan, dertten ve sağlık sorunlarından solmuş yüzünün, yeniden gülmesine ve güller açmasına yorulur.

Rüyada Yelek Örmek

Rüyada yelek ördüğünü görmek, annesinin ve babasının elinin rüya sahibinin üzerinde olmasına, onların hayır duasını almasına bu sayede de her işinin gücünün rast giderek kendisine büyük şans ve iyilik getirmesine tabir edilir.

Rüyada Yelek Çıkarmak

Rüya sahibinin çok eğlenceli günler geçirmesine, denize girip, kumlarda uzanmasına yani stres atmasına ve bir süre korna ve telefon sesinden uzaklaşmasına, ruhunun güzelleşip huzur bulmasına işaret eder.

Rüyada Yelek Hediye Almak

Gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin sevdiği bir kişiden güzel bir hediye alması anlamına gelir. Fakat bu hediye alışılmışın dışında bir hediye olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yelek Giydirmek

Rüyada bir kimseye yelek giydirdiğini görmek, rüya sahibinin mutfak masrafından kısıp, yine de yarınları için birikim yapmasına işaret eder. Az da olsa damlaya damlaya göl olacak bir gelire sahip olup, kötü günler için onu yastık altında saklayacaktır.

Rüyada Yelek Kaybetmek

Rüya sahibinin bir iyilikten ve hayırdan mahrum olmasına işaret eder. Kişi alışmakta zorlanacağı bir durum ile karşı karşıya kalacak ama bununla yaşamayı öğrenecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yelek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mete (16 Şubat 2015 saat: 01:32)

  Rüyamda bana biraz kısa gelen kare desenli bi yelek giydim ( girdiğim yelek gerçek hayatta var) çıkarıp çıkarmamak. Tereddüt ettim.
  Bi iki gün önce arkadaşlarımla evimde ama evim dağınıktı.yatakların üzerinde oturup nar yiyorum tane taneydi. Yalnız yediğim nar taneleri normalinden biraz büyüktü ve tatsızdı,

 2. Sultan (24 Eylül 2014 saat: 10:19)

  Günaydin,
  ben gecenlerde bir rüya gördüm ve telaslandim, cünkü fazla rüya görmem.
  rüyamda hatirladiklarim söyleydi:
  havada bir ucagin düsüyor olmasini görüyorum ve kaciyorum o yakinlarda. ucak yere düsüyor fakat patlamayi görmüyorum, etrafta ates de yok. ucagin parcalari etrafa saciliyor, ama bana degmiyor.o anda hala kaciyorum. kacarken birden ciplak oldugumu, fakat ic camasirimin üzerimde oldugunu farkediyorum.ben hala kaciyordumki, aniden bir arabanin önunde buldum kendimi. araba önümde durdu, arabayi kullanan kisi abim kirmizi bir yelek giymis, bana bakiyordu.yaninda iki erkek daha vardi, onlari taniyamadim. sonra ben utandigimda aniden yanimda olan bir cocugu kucagima alip önümü kapamaya calisdim. sonra kendimi aniden yine ucak parcalarinin yaninda buldum. ucakta hayvanlar tasiniyormus, bircok hayvan yerlere dagilmisdi. bunlarin arasinda bir cok yilanlari gördüm ve korktum. insanlar hayata olan bu hayvanlari kurtarmaya calisiyorlardi. bende birden sari bir plastik kutusuna, icinde temiz su bulunuyordu, icine iri bir balik koydum. baligin rengiyse kirmizi-sari arasi turuncuya benziyordu. baligin gövdesinde göze benzer birsey vardi, yaramiydi gözmüydü tam bilmiyorum, ama yuvarlakti.
  Rüyam buydu, yorumlarsaniz sevinirim. bu arada rüyamda gördügüm abim bana dargin ve hasta.
  simdiden emeginize tesekürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,