RuyaTabirleri.com

Rüyada Yellenmek

Rüyada yellenmek, rüya sahibinin pireyi deve yapmak gibi bir huyunun olduğuna işaret eder. Kişi, olayları çok büyütüp, üzerinde çok duruyor demektir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin olur olmadık laflar edip kendisini zor durumda bırakacağına yorulur. İyi bir rüya olarak kabul edilmez, arkadan iş çevirmeye, yalan söyleyerek ve iftira atarak kazanç elde etmeye, fesada karışmaya ve haram yemeye tabir edilir.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkardığını gören kişi içine düştüğü zor durumdan kurtulacak, feraha, esenliğe ve mutluluğa kavuşacak demektir. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, sağlık sorunun kalmayacağına ve isteklerinin gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Gaz Çıkardığını Görmek

Rüyada birinin gaz çıkardığını görmek, güç bir duruma düşmeye delalet eder. Bir kimse nedeniyle sıkıntıya, derde, kedere ve üzüntüye işaret eder. Kişi, iftiraya uğrayacak ya da dost kazığı yiyecek diye tabir edilir.

Rüyada Sesli Osurmak

Rüyada sesli osurmak, yalan yanlış işler yapmaya, hak yemeye ve gıybet etmeye tabir edilir. Rüya sahibi, adını lekeleyecek ve başını öne eğdirecek bazı hileli işlere girecek hem toplumda itibarı sarsılacak hem de günahkâr olacak demektir.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyasında gaz çıkardığını gören kişi kendisine ağırlık yapan ve söyleyemediği için içinde kalan bazı sözleri açıkça söyleyecek ve kurtulacak demektir. Rüyayı gören kişi zamanında yuttuğu her şeyi yeri geldikçe bir bir dile getirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyasında namazda gaz çıkardığını gören kişi, bir kimsenin arkasından dedikodu edip, sonra da bu insanla yüzleşmek zorunda kalıp, ağrısız başını sırf işgüzarlığı nedeniyle ağartacaktır. Bu rüya, kişinin konuştuklarına ve söylediklerine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir ve sözlerin düşünülerek söylenmesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: