RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek İkram Etmek

Rüyada yemek ikram etmek, beklenmedik bir şekilde kişiyi ziyaret eden bir tanıdığın borç istemesi veya bir mal almak için rüya sahibinin kefil olmasını teklif edeceği anlamına gelir. Haneye gelen ve yardım talep eden kimselere el uzatarak hem sevap işleneceğini, hem de zor durumda olan bir kimseye yardım etmek nedeni ile manevi açıdan iyi hissedileceğini bildirir. Merhametli bir yapıya sahip olan rüya sahibinin daima eli açık bir şekilde yaşadığının, sadece kendisini düşünerek değil, aynı zamanda sorunları olan kimselere de elinden gelen yardımı yapmaktan asla kaçınmadığının ifadesidir. Kişinin yaşamının en verimli zamanlarını yaşayacağını ve para konusunda zorluklar çektiği sıkıntı günleri geride bırakarak daha refah yaşayacağını, almak istediği bir mülke sahip olacağını bildirir.

Rüyada Yemek Dağıtmak

Kendi evinde yemek dağıtmak yakın çevrede yardım isteyen kimselere el uzatmak, camide yemek dağıtmak ise sayısız insanın hayır duasını alacak işlere vesile olmak, hayrat yaptırmak anlamına gelir. Hayır kurumlarına bağışta bulunmaya ya da çocuklara eğitim desteği vermeye yorumlanırken evlat edinmek manasına da gelir. Açık bir alanda çok sayıda kişiye yemek dağıtmak kişi bekarsa kendisinin evleneceğine, çocuğu olanların da görücüye gideceklerine alamet eder.

Rüyada Birine Yemek Yedirmek

Bir çocuğa yemek yedirmek planda olmayan bir işe girişmek veya gelen bir iş teklifini kabul ederek daha fazla sorumluluk almak demektir. Kişinin himayesi altında olan kimselerin her türlü derdine koştuğunu ve onlara destek olduğunu bildirir. Yaşlı veya hasta bir kimseye yemek yedirmek ise anne babadan alınacak hayır dualarına, dini vecibelerini yerine getirmek konusunda titizlik gösteren rüya sahibinin manevi hayatının da zenginleşeceğine alamettir.

Rüyada Yemek İkram Etmenin Psikolojik Yorumu

Kibirden ve bencillikten uzak, daha çok paylaşımcı bir hayat sürdürüldüğünü bildiren rüya, kişinin mal mülk edinmek yerine daha iyi bir insan olmak adına mücadele verdiğine ve tamamen kendi emeği ile bulunduğu yere gelmiş olmaktan ötürü kendisiyle gurur duyduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!