RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek Sofrası Görmek

Rüyada yemek sofrası görmek, nimet bolluğuna ve kısmetlerin artmasına işarettir. Bekar kızı olanların birden fazla görücü gelmesi üzerine talaşlı günler yaşayacaklarına, evli kimseler için evlerine alınacak yeni eşyalara veya yepyeni bir eve taşınmaya alamettir. Mutlu haberler doğrultusunda toplantı yapmaya veya bir kutlamaya iştirak etmeye de yorumlanan rüya, aşk ve sevgi dolu bir evliliğin de işaretçisidir. Kalabalık bir aileye gelin gitmek, küçük sorunlar dışında kişiyi derinden etkileyecek hiçbir olumsuzluğun söz konusu olmamasıyla beraber her zaman mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek manasına gelir. Yemek sofrası görenlerin evlerinden bereket eksik olmaz ve dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanan kişi ilerleyen dönemlerde zengin biri haline gelir.

Rüyada Kalabalık Yemek Sofrası Görmek

Çok büyük bir hayır işine imza atmak ve başkalarının da bu işe yatırım yapmasına, iyilikte bulunmasına aracılık etmek manasına gelir. İyi ve helal kazanç elde eden rüya sahibinin rızkının da artacağını, ailesine maddi anlamda büyük yardımlarda bulunacağını ve işyerinde de kendisinden yaşça küçük kişilere öğütler verip, onlara da iş hayatında kolaylıklar sağlayacağını bildirir. İş sahibi olanların çalışanları tarafından sevilen biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Yemek Sofrasına Oturmak

Kalabalık bir yemek sofrasına oturmak, aileden gelen mirasın bölüşülmesi sonucunda kişinin hayatını değiştirmese de, pek çok yarasına merhem olacak miktarlarda para elde edeceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yemek Sofrası Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile özlemi çekildiğinin işaretidir. Kalabalık ailede büyüyen kişilerin ilerleyen yaşlarda yaşadıkları yalnızlık duygusuyla baş etmekte zorlandıklarını ve sürekli sosyal ortamlarda bulunmaya çalıştıklarını bildirir. Yalnızlıktan da, ölümden de duyulan korkunun ifadesi olan rüya, kişinin tek başınayken son derece ürkek ve çekingen biri olduğuna, toplum içinde ise daha aktif ve konuşkan bir kişilik sergilediğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: