RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek Vermek

Rüyada yemek vermek, hidayete ermeye, hikmetli ve âlim kişilerden olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın lütuflarına ereceğine ve onun izniyle dünya nimetlerinden nasiplenme şansına sahip olacağına rivayet edilir. Doğru yoldan ayrılmamak için gereken akla, imana ve inanca sahip olmaya ve kudretli bir kimse olmayı başarmaya işaret eder. Çok güzel bir rüyadır ve temiz niyetlere sahip olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Birine Yemek Vermek

Rüyayı gören kişinin gerçekte bir hayır işi yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir adağını yerine getirmek ya da sadaka veya zekât vermek maksadı ile düşkün ve de muhtaç olan bir kimseye el uzatacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına ve o insandan da hayır duaları alacağına alamet eder.

Rüyada Kalabalığa Yemek Vermek

Rüyada kalabalığa yemek verdiğini gören kişi de insanlardan yardım elini esirgemeyecek kadar yüce gönüllü ve eli açık bir insan olarak kabul edilir ve rüya sahibinin malından ya da parasından zor durumda olan kimselere deyim yerindeyse başının, gözünün sadakası olması için, gözünü kırpmadan harcayacağına delalet eder.

Rüyada Ölüye Yemek Vermek

Bu iyi bir rüya olarak kabul edilmez ve rüyayı gören kişinin beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek kimselere inanarak, onlarla hareket edeceğine ve sonunda da hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Rüya sahibinin çevresinde kendisi için hayır ve iyilik yapacak bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin bu insan sayesinde doğru yolu bulacağı, iş ve ekmek sahibi olacağı, kolay geçim sağlayacağı, ilerleyeceği, kalkınacağı ve mutlu olacağı anlamına gelir. İyiliğin karşılığını verecek kadar temiz kalpli bir dostun varlığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yemek Vermek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gökçe (28 Ekim 2014 saat: 01:37)

  İyi akşamlar,
  Rüyamda bana ait olmayan çok büyük bir villada yaşıyordum. Bahçede çok fazla çeşitli yemek ce tatlılar vardı. Herkes dans ediyor ve yiyip içiyordu. Sonra ben aile büyüğümüz diye bildiğim beş altı kadınla abdest alıp camiye gidiyorduk. caminin girişi çok dar bi kapıydı ama kapıdan giriyordum. Herkes namazını kılıp bitirip etrafıma oturuyordu ancak o zaman namaza başlayabiliyordum. Namaz kılarken sadece fatiha ve ihlas suresini okuyabiliyordum. Namazımı bitirdiğimde tanımadığım beyaz elbiseli uzun saçlı iki bayan gelip beni alıyorlardı hadi gidiyoruz diyorlardı nereye dediğimde ait olduğun yere dedikleri sıra uyandım.
  Şimdiden teşekkür ederim
  Sevgiyle kalın.

 2. esma (25 Ekim 2014 saat: 10:52)

  Ruyamda annem babamla eyupsultan caniye gitmeye calisiyoruz.gece karanlik bastirmis.bir yola girdik kapali idi.hemen yolumuzu degistirdik.derken caliye ulasmaya calosiyoruz.sonra kendimi oturdugum evde buldum.annem babam yanimda.ev kalabalik.dolup tasiyo heryer.sanki bayram enistelerim dayilarim buyuklerimiz hepsi bize gelmis.onlara yemek veriyorum.tabak yetmiyor ben bulasik yikiyorum ki yetsin diye.neyse.herkes biseyler getirip goturuyor yemekler hazirlanmis.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,