RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yemek Yakmak

Rüyada yemek yakmak, eldeki parayı har vurup harman savurmak, aileden kalan serveti doğru kullanamamak sonucunda oluşacak üzüntü ve kedere işaret ederken, savurgan bir hayat yaşamanın ağır bedelleri olacağına dair kişiyi uyaran bir rüyadır. İmkanlarını ve sahip olduğu maddi değerleri doğru kullanmayan kişilerin ekonomik açıdan zor günler geçireceklerini ve başkalarından medet umacak hale geleceklerini bildirir. Yemek yakmak bir iş anlaşmasının veya nişanın bozulacağı manasına da gelir. Yaşanacak olumsuzlukların kişinin olaylara bakış açısını değiştirmekle kalmayıp, davranışlarında da pek çok değişikliğe gideceğini ve alacağı ders neticesinde artık daha az hata yaparak yaşayacağını alamet eder. Bir ev veya mal alımı söz konusu ise aksiliklerin çıkması sonucu vazgeçileceğini ya da kişinin son anda karar değiştirerek başka bir yatırım yapacağını bildirir.

Rüyada Yanık Yemek Kokusu Duymak

Başkasının evinden gelen yanmış yemek kokusu, kişinin canının sıkılacağı, üzüleceği bir haber alacağına, tanıdığı kimselerin başına gelen bir sıkıntıdan haberdar olacağına alamettir. Bazı durumlarda çok samimi olunan kişilerle araya girecek mesafeye veya kalp kırıcı konuşmalar yapılması nedeniyle küskünlüklerin oluşacağına alamet eder. Kendi evinden yanık yemek kokusu geldiğini duymak ise aile içindeki kişilerden birinin önemli bir sır sakladığına alamet eder.

Rüyada Fırında Yemek Yakmak

Bir işi acele yapmaya çalışmak ve gereken sabrı gösterememek demektir ki bu durumda aksiliklerin çıkmasına davetiye çıkarmak anlamına gelir. Kişinin sabırsızlıkla hareket etmesinin işlerin neticesini olumsuz yönde etkileyeceğini bildirirken aynı zamanda aile üyelerine danışmadan alınacak bazı önemli kararların hoşnutsuz durumlara neden olacağını da delalet eder. Sadece kendini düşünerek hareket etmenin sonucunda sevilen kimselerle yaşanabilecek dargınlıklara da dikkat çeker.

Rüyada Yemek Yakmanın Psikolojik Yorumu

Aşırı evham içinde yaşayan, sürekli olarak her şeyi kontrol etmeye dayalı şekilde hayatını sürdüren kimselerin zihinsel açıdan kendilerini yorgun hissettiklerini, sakinleşmek konusunda güçlük yaşadıklarını ve zamanla soğukkanlılıklarını kaybettiklerini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!