RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada yemek yapmak, rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olmasına ve mutluluk içinde geçecek bir hayata delalet eder. Helal rızık, bol kazanç, pek çok karlı iş ve onlarca fırsat kapısı anlamına gelir. Rüya sahibi hiç aşsız ve ekmeksiz kalmaz, malından ve ekmeğinden herkese yedirir. Gönlü ve eli boldur. Bu nedenle hayır ihtiyacı olanlara, düşkünlere ve garibanlara yapıp yedirmeye bayılır. Rüyada yemek yapmak en güzel şeylere sahip olunacağını haber eder. Rüya sahibi için gönül işinden de mutluluk yakalamaya tabir edilir. Hayırlı bir gönül işi ile mutlu bir yuva sahibi olacak, en büyük huzuru eşinde ve çocuklarında bulacaktır.

Rüyada Yemek Hazırlamak

Bol kazanç elde edecek fırsatlar yakalamak anlamına gelir. Rüyasında yemek hazırladığını gören kişinin işleri daima yolunda gidecektir ve hak yolundan hiç şaşmayacaktır. Rüyasında yemek hazırladığını gören kişinin Allah hep yanındadır derler.

Rüyada Yemek Vermek

Hayırlı işlerin yaşanması ve mutlulukların en güzelinin tadılması anlamına gelir. Rüyasında yemek verdiğini gören kişinin iyi şansı hiç kendisini bırakmaz, gittiği her yerde rızkını çıkarır ve mutlu olur.

Rüyada Yemek Dağıtmak

Sonu hayır olacak ve herkese mutluluk getirecek bir iş için bir araya gelip, karar vermeye ve uzlaşmaya yorulur. Rüya sahibi birkaç kişi ile ortak olarak hareket ettiği bir işten karlı çıkacak ve ortaklığı uzun süre devam ettirecektir.

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek tek şekilde tabir edilmez. Rüyasında tabakla yemek yediğini gören kişinin tok gözlü olduğu ve kaderine razı geldiği yorumu yapılır. Rüya sahibi tek başına yemek yediğini görürse, iyi gününde çevresi insan doluyken zor zamanlarında yanında kimse olmayacağı anlamına gelir. Bir masada kalabalık içinde yenen yemek yardım sever kişiye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yemek Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. ceylan (20 Mayıs 2014 saat: 23:38)

  Benim rüyam o kadar korkunç değil aslında.Ben aşçılık okuyorum. Rüyamda yarışma gibi bişey yapılıyodu orda yemek yapmıştım değişiklik olsun diyede herkez üzerine fındık koyuyodu bende bşka bişey koymak istiyodum sonra listeler asılmıştı kazananlar diye bende vardım.Farkındayım çok saçma Yardımcı olduğunuz için çok teşekkr ederim

 2. ırmak (28 Nisan 2014 saat: 09:45)

  rüyamda önce 2 kişi bir adamı öldürdü ondan sonra birisi gitti diyeri kani yıkadı o sırada annem bana çorba pilav ve et yap dedi ben hepsini yaptım hatta çorbayı dışarıda yaptım ondan sonra polis gelip bana soru sormaya başladı ilk başta korkumdan bişey diyemedim tam anlatırken uyandımgerçekten korktum rüyada olsa bile yemek yapmak çok güzel……..

  herşey için teşekkürler çok yardımcı oldunuz……………….

 3. Mukadder Özsiler (07 Mart 2014 saat: 06:53)

  Günaydınlar… Günaydınlar… İyi ki uyandım. Çok korktum. 48 yaşındayım. Emekliyim. Çalışan bir kızım var. İş yerinde haksızlıklar var. Tadilatı olacak ortak bir evimiz var. Kaygılarım var ama çarelerim de var. Kızımın üzülmesini istemiyorum. İki gündür arkasından dua ediyorum. Peygamber efendimize salatlar okuyorum.

  Rüyamda, Kendimi ormanda kaçarken buluyorum. Niye kaçıyorum ki diye düşünürken; zengin bir evde gariban bir kişiyim. Yemek masası hazırlanmış, fırın yakılmış. Bana masada nasıl duracağıma dair prova yaptırılıyor. İçim kan ağlıyor. Bu arada durumuma üzülen biri, kim bilmiyorum burası karışık. Kaçıyorum. Ormana doğru koşarak kaçıyorum. “Aşk için, aşk için” sesi duydum. Uyandım. İyi ki uyandım.

  Yardımınız için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,