RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek pek çok şekilde tabir edilir. Bir yemek tabağı içinde yemek yediğini gören kişi çok büyük hedefleri ve idealleri olmayan, para hırsına kapılmadan, kendi yağında kavrulup yaşamaya razı olan alçak gönüllü kişi anlamına gelir. Rüyada alın teri ile kazanılmamış, hak edilmemiş yemekten yemek kişinin mal, para ve rızık kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada bir kişinin kendisine yemek yedirdiğini gören rüya sahibi tevazu gösterebilen, hoş görülü, merhametli, anlayışlı, Allah yolunda hayır işleri yapan çok makbul kimsedir. Rüyada kişi eğer yemeğini sağ taraftan yiyorsa bu inancı güçlü ve dini vecibelerini hiç aksatmadan yapan bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüyada kişi eğer yemeğini sol taraftan yiyorsa kendini ezen kişilere boyun eğmek zorunda kalıp, yenilgiyi kabul edeceği anlamına gelir.

Rüyada Mantar Yemek

Rüyada mantar yemek, hem sağlık sorununa hem şifa bulmaya işaret ederken aynı zamanda işlerinde yavaş ama emin adımlar atmaya delalet eder. Rüyasında mantar yediğini gören kişi çok hırslı ve kararlı olan ve kararlarından asla vazgeçmeyen biridir.

Rüyada Kabak Yemek

Rüyada kabak yemek çok hayırlı ve makbuldür. Kabak yiyen kişi Allah katında çok hayırlı kimsedir. Rüyasında kabak yediğini gören kişi bir hayır işi işleyecek demektir.

Rüyada Pırasa Yediğini Görmek

Rüyada pırasa yemek iyi değildir. Rüyasında pırasa yediğini gören kişi doğru yoldan şaşacak, hile ve fesat ile bir kazanç ya da mal elde edecek demektir.

Rüyada Meyve Yemek

Rüyada meyve yemek çok iyidir, hayırlı kısmetlere, mutluluk verici, güzel gelişmelere, sağlık ve şifaya, helal rızka işaret eder. Rüyada meyve ağacı görmek herkesin takdir edeceği, aynı zamanda çok sevineceği bir iş yaparak, toplumda büyük bir isim olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yemek Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatma ihtiyar (08 Ekim 2014 saat: 12:46)

    eşimin kızı yeni siyah renk bir pantolon almıştı ama pantolon ona dar delidi belini tamir ettirecekti, biryere gittik ve elimizde o pantolonla birlikte giyilmeyecek birsürü kıyafet vardı.bir kadının eviydi gittiğimiz yer.bütün kıyafetleri yere döktük, sohbet ediyorduk, ben eşimin kızının pantolonu olduğunu fark etmeden pantolonu belinden yemeye başladım,birkaç ısırık almışken o pantolon olduğunu farkettim ama onlar görmediler, eşimin kızı o kadına pantolonunu tamir etmesini söyledi bende o an telaşlandım, eyvah pantolonu yedim şimdi kızacaklar diye pantolonu gizleyerek lavaboya girdim, orada tamir edebileceğimi düşünüyordum ve uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,