RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemekler Görmek

Rüyada yemekler görmek, rüyayı gören kişinin geniş rızık elde edeceğine, işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin geçim kolaylığına kavuşacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine, işlerinin de hal yoluna gireceğine işaret eder ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Yemekler Hazırlamak

Rüyayı gören kişinin garanti olacak kazanca kavuşacağına, ekmeğinin verimli olacağına bu sayede afiyette kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayatının düzene girmeye başlayacağına, maddi sıkıntılarının biteceğine deyim yerindeyse hayatında mucize gibi yeniliklerin meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Güzel Yemekler Görmek

Rüyayı gören kişinin makam, söz ve yetki sahibi olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibi çok kazançlı olacağı bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Güzel Yemekler Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin arzularına kavuşacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine ve bunun için her gün ona şükür ve secde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yemeklerle Dolu Sofra Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca geçim derdine düşmeyeceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına ve rüya sahibinin bunun bir ayrıcalık olduğunu bilerek yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yemeklerin Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından kaybedeceği işlere gireceğine, maddi gücünün azalacağına ve kişinin zarar edeceğine alamet eder. Rüya sahibi yokluğa düşeceği ve zor durumlarda kalacağı yollara girecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yemekler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eylul (09 Kasım 2014 saat: 01:58)

    Ruyamda 10 aydir ayri yasadigim bosanmak uzere oldugum esim; ailemle yasadigim eve gelmis ben sofra kuruyorum annem yemekleri dolduruyor babam esimin tabagina kasikla havuc dolduruyor mutfak tavanindan sarkan yesil yaprakli pembe cicegi cok begendigini soyluyor esim.ben esime kiziyorum benle oynayp iki gun sonra birakacaksn niye geldin diye oda babamn elini opuyo vazgectim bn gidiyorum diyo bn sofrayi toplarkn arlamdn sariliyo inadimdan gelemedim affet diyo gece yere yatak seriyoruz ilk sirtimiz donuk yatiyoruz sonra birlikte dokunarak gozgoze konusuyoruz soz veriyoruz ayrilmayacagimiza yorumlarsaniz sevinirimz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,