RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemekten Kıl Çıkması

Rüyada yemekten kıl çıkması, beklenmedik kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olunması gerektiğine işaret eden uyarıcı mahiyette bir rüyadır. Umulmayan kimselerden görülecek bir kötülüğe, sinir bozukluğuna sebebiyet verecek davranışlara ve sözlere maruz kalmaya, kişinin huzurunun bozulmasına da alamettir. Yemekten kıl çıktığını gören kimse evli ise eşi ile arasında üçüncü bir kimseden kaynaklanan kavgalar meydana gelir. Aile içinde yaşanacak tartışmalara ve kalp kırıcı sözlere de tabir edilen rüya, İslami açıdan kişinin kötü niyetli olduğuna ve bu nedenle imanının zayıf olduğuna da delalettir. Planların bozulacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına ve gelir dengesizliğine de yorumlanır.

Rüyada Kıl Görmek

Görülen kıla ve rüyaya göre farklı yorumlanır. İnsan kılı görenler belirsizlikler içinde bir geleceğe sahip olurlar. Güvensizlik doğuracak olaylar yaşanacağı ve kişinin huzursuz bir ruh haline bürüneceği anlamına da gelir. Hayvan kılı görmek ise, önemli bir dileğe sahip olunduğunu ve bu dilek nedeni ile adak adanacağına alamettir. Rüyasında hayvan kılı gören kimse, aşırı hareketleri ile olumsuz tepkiler alan ve çevresinde sevilmeyen bir kimsedir.

Rüyada Vücudundan Kıl Çıktığını Görmek

Vücudun kıl olmayan kısımlarından kıl çıktığını görmek hayra yorulmaz ve dermanı olmayan bir hastalığa yakalanmak şeklinde yorumlanır. Mevcut kılların çoğaldığını görmek ise mal varlığının artacağına ve zengin bir yaşam sürüleceğine delalettir. Diğerlerinden uzun bir kıl çıktığını gören kişi ise çok önemli bir fırsata sahip olur, hayatı değişir.

Rüyada Yemekten Kıl Çıkmasının Psikolojik Tabiri

Ufak ve önemsiz konuları sorun eden, her şeyi büyüten ve kişisel ilişkilerinde sürekli kavga eden bir kişiliğe, haksız kazanç elde etmek ve kolay para kazanmak için uğraş verildiğine, ahlaksız bir hayat sürüldüğüne işaret eden rüya, psikolojik olarak hırçın ve yalancı kimselere de yorumlanır. Yemeğinden kıl çıktığını gören kişiler, sürekli bir bahaneye sahip olur ve yaptıklarını örtbas etmeye çalışırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!