RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemlik Görmek

Rüyada yemlik görmek, mutluluk anlamına gelir ve rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelebilecek ve yaşayacağı acılara karşı durabilecek kadar güçlü bir iradeye sahip olacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına işaret eder.

Rüyada Yemlik Otu Görmek

Rüyada yemlik otu görmekle, yemlik görmek aynı anlama gelir ve hayırlara delalet eder. Kişinin hidayete ereceği, Allah’ın makbul ve sevgili kulları arasına girmek için savaşacağı, insanlar arasında itibar ve ün sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Yemlik Toplamak

Rüyada yemlik toplamak, rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına ve elinin paraya kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibi hayalini kurduğu işi gerçekleştirebilmek için birikim yapabilme imkânına sahip olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yemlik Yemek

Rüyada yemlik yemek, rüya sahibinin istediği hayata kavuşacağına, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine ve karşısına çıkacak kısmetleri en iyi şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek, rüyayı gören kişinin hem hak yolunda hem de dünya yaşamında güzel ve olgun kişi olmak için çaba göstereceğine, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, Allah adına da temiz ve hayırlı işler yapacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yapraklı Sebze Görmek

Rüyada yeşil yapraklı sebze görmek, rüya sahibinin dilediği gibi hayırlı, zengin ve kusursuz bir ömrü olacağına fakat bunun kendisine gökten zembille inmeyeceğine, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: